Skocz do zawartości

Postac 3d: Iron Asylum


Lukx

Rekomendowane odpowiedzi

Moje swieza pracka zrobiona LUZNO na koncepcie Jerry'ego Beck'a. Calos okolo 17mil.

Tekstury niektore 8k niektore 4k. Wrapniete w w maxie i UV Masterze.

Tekstura skory (diffuse, subdermal, specular) recznie malowane w ZB w polypaint. Tekstura jeansow ze zdjec wlasnych spodni :)

Zrobilem kilka alph do modelowania szwow w ZB (jeansy maja 3 rodzaje), moze pozniej je udostepnie. Niska siatka przeniesiona do maxa i uzyty vray displacement (subdivision). Czas renderowania okolo 3h.

Wlosy zrobione standardowym Hair and fur z maxa co bylo koszmarem ! Ustylizowanie i czas redneringu smaych wlosow to pogrom!

Post zrobiony w After Effects i Photoshopie.

 

ironAsylum.jpg

 

i z zbrusha stuff:

 

ironZB03.jpg

ironZB02.jpg

ironZB04.jpg

ironZB05.jpg

Edytowane przez Lukx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm... zaczynalem to robic z przerwami w 2010 wiec nie pamietam czy nie uzylem aver... a to cos strasznego?

Wszystkie postacie z filmikow Blura sa na bazie tych samych siatek prawie non stop i ktos sie ich czepia?

Edytowane przez Lukx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zaczynalem to robic z przerwami w 2010 wiec nie pamietam czy nie uzylem aver... a to cos strasznego?

Wszystkie postacie z filmikow Blura sa na bazie tych samych siatek prawie non stop i ktos sie ich czepia?

 

Blura nikt się nie czepia :D ale jadąc na gotowych siatach do Blura się raczej nie dostaniesz ;)

Edytowane przez zeet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając spodnie bardzo fajnie wygląda. Ja się nie znam na anatomii, ale kto by się tym przejmował widząc takiego steryda. Ewidentnie się koksuje i efekty są jak widać:D. ładnie wyeksponowałeś mięśnie i żyły. Dodatkowo bardzo podoba mi się światło na stopach, gdzie z teksturą podłoża wyglądają bardzo realistycznie (dla mnie).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do konstruktywnej krytyki to, twarz kuleje najbardziej pod wzgledem anatomicznym, ale jej wyraz jest bardzo dobry, podoba mi sie rowniez oswietlenie sceny, wyszlo bardzo elegancko

 

ogolem praca na 3*

 

btw, z avatara przypominasz mi Justina Chatwina :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatomia jest zła... kiepskie zmarszczki na spodniach, szew spodni za bardzo widoczny na renderze, cała postać jakaś taka gumowa, źle to wygląda, usta dziwnie ułożone, i cale jak z modeliny

fajne są żyły, i skóra na renderze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek całkiem spoko. Mięśnie i proporcje ogólnie ok.

Z czepialstwa to może buźka nie tego jest, nogi nico duże (ale może akurat Synthol sobie tam wstrzyknął).

No i trochę te detale wyglądają jak byś wygładził cały model smooth brushem. Ale model i tak mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności