Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka BAMBUS


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od dni dwóch współpracuję z pewnym salonem łazienek w mym rodzinnym miasteczku, moją pierwszą, jednodniową wypocinką pochwalić się chciałem:

 

naforumy.jpg

 

Jest mała, prosta ale chyba przyjemna? Klient zadowolony, pracodawca też. Wcześniej wizki szły im CADowskie, więc mam nadzieję że się im przysłużę na dłużej :)

 

W tym ogromnym przedsięwzięciu pomagała mnie radą projektantka, którą tam zastępuję i która wprowadza mnie w tajniki pracy w ów salonie, temu uwzględniłem ją w podpisie. Mam nadzieje że jest znośnie?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi sie podoba:) Mam pytanko kafelki sam jakos robiles czy dostales od producenta wzor, a jak dostales od producenta to sama texturke czy juz podzielone na kafelki czy jak to jest?:P(rozumiesz?:P) Ogladam to ktorys raz i wsumie jedna rzecz mi nie pasuje, a mianowiscie sufit od kafelkow sie zielony zrobil, moze i tak powinno byc ale czesto czytam ze tak nie fajnie i ze to sie niweluje jakims materialem ktory nie przyjmuje kolorow otoczenia(rozumiesz:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dość pochlebne oceny!

Do uwag się zastosuję oczywiście...

 

Maćku, tekstury kafelek często dostaje się od producenta, w tym wypadku przeszedłem lekka batalię aby dostać je w rozsądnej rozdzielczości. Dostaje sie pojedynczą teksturę jednej płytki, dzielenie czy układanie ich już odbywa sie we własnym zakresie. W tym wypadku każda płytka jest u mnie osobnym obiektem :P Ot taka zabawa...

 

Materiał o którym mówisz to VRay Override material, ale nie przekonuje mnie argument że "tak się robi bo tak nie ładnie" ;) Mnie sie podobał tutaj ten color bleeding, więc zostawiłem. Łazienka jest dość mała, refleksyjna, więc na żywo może i by była zielonkawa...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda extra, szyba w natrysku mi się strasznie podoba.

Jedyne czego bym się przyczepił to kamyczki, wyglądają jakby miały zaraz powypadać (głównie przez niewidoczne ściany), może gdyby były trochę głębiej schowane.

fajne wizki w rewelacyjnym czasie.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tores no z tymi wymiarami łazienki co nam tu ludzie przynoszą to są jajca, bo ludzie pomierzywszy sobie łazienkę myślą że tam mają miejsca jak na boisku do kosza a potem się właśnie okazuje, że mała klitka :) No i niestety wybrany przez klienta model kabiny takie uchwyty posiada. O dziwo ten model dobrze się sprzedaje.

 

Dzięki wszystkim za opinie i rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności