Skocz do zawartości

Interview z naciskiem na odcisk na dłoni!:)


azinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio na rozmowie w pewnej dobrze znanej firmie i co się okazało oni przyjmują pracowników na podstawie odcisków na dłoni. Chodzi dokładniej o to miejsce, w którym ręka operująca myszką styka się z blatem stołu. Kandydatów było sporo, każdemu robiono zdjęcia a główni prezesi nie rozmawiali z kandydatami tylko obserwowali wydrukowane fotki. Dodam, że im większy odcisk tym lepsze branie. Niektórym udało się nawet tak rozwinąć swój graficzny nabytek że z odcisku śmiało bym go awansował na narośl.

 

A jak jest z waszymi odciskonaroślami? Prześlijcie to Wam powiem czy macie szansę.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Loool, ja też mam cycki pod nadgarstkiem.

Za takie kryteria oceny można ich chyba pozwać do sądu pracy za dyskryminację ze względu na zdrowie. Gdyby odpowiednio duża narośl stanowiła podstawę do orzeczenia grupy inwalidzkiej, to jeszcze by dało radę, że miejsce pracy chronionej itp. A tak, to można wręcz wyciągnąć wniosek, że szef lubi duże twarde części pracowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odpał, choć niezbity dowód na lata spędzone przed kompem.

 

No, np. spędzone na graniu w RTSy albo FPP...

Fajne kryterium zatrudnienia.

 

W temacie dziwnych kryteriów zatrudnienia - słyszałem o tym, że jacyś Francuzi kazali pisać CV pismem odręcznym, które następnie było analizowane przez grafologa. Niemniej - na tle fotografowania prawicy wydało mi się to teraz jakoś skrajnie logiczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porąbało !

Mam zaczerwienienie i nienaturalne wygładzenie skóry, co nie jest niczego dowodem.

 

Co z tymi którzy używają tabletu ?

Co z tymi którzy opierają rękę o kant biurka za nadgarstkiem?

Co z tymi którzy nie mają rąk i sterują myszą wzrokiem, głosem lub telepatycznie?

 

 

Co za świat !

Wysiadam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności