Skocz do zawartości

POJAZD 3D: NISSAN Skyline GTR CONCEPT


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

WIP z hyundai\'em troche przysypia, wiec poki co wrzucam to nad czym ostatnio pracuje. Jest to nissan skyline concept narysowany przez pewnego zdolnego projekanta:) Na poczatek podrzuce szkic a za chwilke reszte:) Nie sugerujcie sie bardzo ze cos nie jest jak na szkicu. Poprostu na kazdym obrazku jaki dostalem roznil on sie nieco szczegolami. Ja zrobilem to po swojemu mam nadzieje ze nie najgorzej;P

 

[Edited on 9-7-2004 by vision3d]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na razie bardziej jakąś mazde, albo lancera przypomina:) Tak jak mówi Sikham - żadnych nawiązań do poprzednich generacji tego auta...

Ale sam model jest ładny:)

 

edit

 

2 render sie pokazał:)

-okropnie płaska przednia szyba - źle to wygląda

-auto wydaje się bardzo krótkie

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > kozioo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz modelling jest ukonczony w 90%. Jutro go wykoncze i zabiore sie za wnetrze. W miare mozliwosci postaram sie wymodelowac bagaznik i moze silnik. Do tego dojdzie car audio, NOS i masa tuningowych akcesoriow. Aha i bedzie napewno w kolorze pomaranczowym z domieszkom czegos co jeszcze wymysle;p Moze jakies czaderskie wzorki czy cos zobaczy sie pozniej:] Bede wdzieczny za sugestie i linki do ladnie stuningowanych autek i oczywiscie z naglosnieniem:] Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i tak jest za krotki ten wozek:), widziels kiedys scanlina ?? prawie 2/5 samochodu to mska i GIGANTYCZNY silnik a u ciebie to mi bardziej podchodzi pod subaru impreza :), wiem wiem ze to concept ale daj mu wygar a nei :)............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede go przedluzal, o tym nie ma mowy. Robie wedlug szkicy i do nich dopasowuje, wcale nie jest za krotki, wymiarami jest zblizony do BMW Z8 no moze ciutke dluzszy:) Taki Concept i takie zlecenie, sila wyzsza;P No i chyba przerobie napis skyline na brembo faktycznie powinno byc lepiej. Pozdrawiam.

 

[Edited on 8-7-2004 by vision3d]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. ladnie ci to wszystko wychodzi jezeli ta kaste robiles przez 2 dni to

gratuluje, czy bedzie wnetrze i silnik ?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11479 - w trakcie tworzenia

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz od razu napisac o co Ci chodzi? Cine-fx: wnetrze bede robil, wlasnie dzis zaczynam i chcialbym dzis skonczyc. Co do samego silnika to jeszcze tego nie wiem, zalezy od klienta. Pozdrawiam.

 

[Edited on 9-7-2004 by vision3d]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNETRZE : zajebioza

MODELING : zajebisty jest ten tylni blotnik cholernie mi sie podoba , bede musial sciagnac chyba ten pomysl :] (just kidding :P), ale przod jakos do mnie nie przmawia, a na pewno juz n ie ten ochydny wlot - jedna wielka dziura . . . ale o gustach sie n ie rozmawia :)

powodzenia w dlaszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności