Skocz do zawartości

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

W Sieci pojawił się drugi film krótkometrażowy promujący nadchodzącą premierę animacji Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów. Tym razem słynny Wiewiór zmierzy się z potężnym ciśnieniem mózgoczaszki.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2101

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi tam pierwsze dwie części EL momentami się podobały. Natomiast za poprzednimi krótkometrażówkami nie przepadałem, ale te dwie są po prostu tragiczne :/ Graficznie spoko, ale fabuła (o ile można tak to określić) jest dla dzieci lat 3 a przemoc chyba dla dzieci powyżej 12 r.ż. bo to co się dzieje z tym wiewiórem to lekkie przegięcie (gorzej niż z tym kojotem co łapał strucia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmialem sie w 2 momentach ...kiedy wiewior sie zciśnieniował i jak lapał powietrze z bańki jak na 4 minuty animacji bardzo dobry wynik.. rozluźnić się trzeba i oglądać śmieszne scenki a nie analizować dużo. Łatwiej w życiu jest wtedy ;)dużo uśmiechu życzę Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D jak tylko zobaczylem tytul newsa to sobie pomyslalem "zaraz w komentach zobacze haterow po co oni to robia". Czytam pierwsze komentarze i bingo :D

 

Robia bo chca zarobic, robia bo to lubia. Nie wazne, nikogo nie zmuszaja do ogladania. Ja napewno podje do kina i zobacze bo mam ochote taka, bo mi sie podoba :) Pozdrawiam haterow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to stary nie trafiłeś z tym pierwszym postem. Dla mnie filmik jest wyczesany i jestem fanem wiewióa. A po co oni to robią było przenośnią, której chyba nie skumałeś - jak dla mnie mógłbym same zajawki z wiewiórem oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anti-3d -brawo za komentarz, tak samo ja moge napisac "zaraz w komentach zobacze wiernych fanow serii ktorzy beda wychwalać to w niebiosa"

 

Hater? chyba za bardzo nie rozumiesz tego pojecia...Mnie ten rodzaj poczucia humoru po prostu nie bawi, jest przewidywalny jak jasna cholera, wiec nie jaram sie tym. Ktos powie ze to animacja dla dzieci. Hmmm madagaskar,albo zaplatani to tez animacja dla dzieci ale humor jest tam jednak na znacznie wyzszym poziomie. To ze nie smieszy mnie banalny i oklepany dowcip nie znaczy ze jestem haterem. Jezeli nie slucham popu, to nie znaczy chyba ze jestem haterm,nie? Po prostu ten rodzaj muzyki do mnie nie trafia, nie przemawia. Wiec idz do kina, have fun i narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że mimo tylu obraźliwych komentarzy na temat sequeli hollywoodzkich bajeczek, w naszej ojczyźnie żadna firma nie porwała się na realizacje choćby jednej takiej. Polak nie potrafi zmierzyć sie z tematem, ale marudzenie "siedzi" z popcornem w pierwszym rzędzie. Kocham to. Niedługo cofniemy się do misia uszatka i wtedy będzie pełnia zadowolenia oraz dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce malkontentów na pęczki jak widać. Zgorzkniały pan księgowy albo sfrustrowany pracownik poczty będzie na siłę doszukiwał się błędów i braku humoru. Wiewióra wymiata jak dla mnie. Pafnucy - zgadzam się z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgorzkniały pan księgowy albo sfrustrowany pracownik poczty będzie na siłę doszukiwał się błędów i braku humoru" - o ja pie*dole...tak, pracownik poczty na bank przy*ebie sie o render animacji, a księgowy bedzie marudzil na textury i jakosc wykonania...

 

Jrub- uznaj po prostu ze niektorzy nie lubią tej bajki i tyle. Wątróbki i cebuli też nie lubie i co z tego? Nie wrzucaj do szufladki 'typowy marudny polaczek', bo marudząc na marudnych polaczków wpadach do tego samego kubła

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności