Skocz do zawartości

Reaktywacja


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie. Założyłem nową teczkę i spróbuję częściej wrzucać w miarę fajne graficzki. Zatęskniłem ostatnio za starymi pomysłami z czasów sztalugi i próbuję w wolnych chwilach zrealizować kilka z nich. Pierwszy to ten szkielet morskiego smoka. Mogą się tu trafić rzeczy komercyjne ale nie miejcie mi za złe. Zima idzie więc trzeba coś wrzucić. Pozdrówki! Maron. landscapeuj.jpg Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez maronski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej maronski. chyba nigdy Ci nie pisałam jakoś komentarzy, mimo że wszędzie Cię zawsze było pełno, i generalnie kiedyś zainspirowałeś mnie paroma motywami. Okładki z Twoimi pracami są bardzo charakterystyczne i od razu rzucają sie w oczy w księgarniach :)

 

zawsze jednak drażnił mnie ten taki Twój "komputerowy szlif". miałam czasem wrażenie ze obrazki są wyliczone matematycznie. są przeładowane detalem, overlayem, linear dodgem, miekkim pędzlem i innymi efektami photoshopa.

 

Ja wiem, że to trochę nie na miejscu, mówienie komuś z takim doświadczeniem i portfolio, żeby rozwijał się dalej, ale właśnie to chciałabym Ci powiedzieć. Mam wrażenie że sława i masa fanów przyćmiła Twoje ambicje do bycia lepszym. Może spróbowałbyś czegoś innego. np zwykłych portretów. lub pejzaży, ale bez efekciarstwa. Ty masz tak dobrze wyrobiony warsztat że powinieneś po prostu nauczyć się "umiaru".

 

Nie wiem czy to kwestia klientów, którzy mówią "więcej detalu" "bardziej to dokończ" etc, czy po prostu kwestia tego że detal przychodzi Ci łatwo i szybko.

 

Moim zdaniem powinieneś trochę oszczędniej podchodzić do grafiki, może zrobić coś w czarnobieli, albo coś tradycyjnymi mediami, jakieś luźne rysunki, czy coś.

 

sorry ze marudzę :P ale od ludzi z takim dorobkiem już mozna (mam nadzieję), wymagać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ze swej strony proszę żebyś wyciągnął ze swej szuflady szkice i inne rysunki które zapewne masz (nawet sprzed kilku lat, a może zwłaszcza) i podzielił sie z nami :),

swoja drogą idziesz swą ścieżką i niby Telthona ma rację, ale tez nie będę bolał zbytnio nad tym jak dalej powrzucasz coś do swojego wszechświata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności