Skocz do zawartości

Nowy model myszki 3D - SpaceMouse Pro


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@rozpruwacz

G13 używasz tylko do max'a czy do czegoś więcej jeśli można zapytać :) rozglądałem się na youtube jak to mniej więcej działa i faktycznie ciekawe urządzenie, ale raczej do szybkiej obróbki foto niż np. do projektowania w szopie czy modelowania w max'ie, a byłbym ciekaw opinii kogoś kto korzysta i używa :)

(sorry za OT)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem przez chwile do czynienia z wczesniejszymi urzadzeniami 3DC, ale jakos nie przypadlo mi do gustu, moze przez brak wprawy, albo bardziej z niecheci rezygnowania z klawki. nie wyobrazam sobie pracy w maxie bez klawki i skrotow. chciaz nawigacja za pomoca 3DC jest o niebo wygodniejsza, hehe ale nie mam jeszcze 3 reki, wiec rozwazajac + i - wole klawe. Aaaa urzadzenie moze byc efektowne i efektywne w prezentacjach, jak pisalem latwosc nawigowania i plynnosc ruchu widokiem w scenie robi wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dawana mam podstawowego spacenavigatora i nie chce, oj nie chce wracac do normalnego operowania:P W razie jak by mi sie zepsuł to bym musiał czym prędzej lecieć po nowego.

na pewno przydaje sie głownie jak ktos duzo modeluje, do wizek nie tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet w maxie? Nic gorszego na całym świecie!

Na standardowym sterowaniu maxa fakt, ciężko. Ale z drobną nakładką maxtomaya masz sterowanie z majki i mudboxa, co w połączeniu z intuosem to 100% wygody. Ja myszy od ponad roku używam już tylko do shooterów ^^

 

Rozpruwacz, fajny pomysł, chyba się w końcu ogarnę i skonfiguruję mojego Razera Nostromo pod maxa - nie tak dobry jak logitech ale bardzo wygodny

 

razernostromogallery4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności