Skocz do zawartości

Final Destination 5


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Materiały niezłe. Widać, że chyba seria i tak ma swoich fanów i opłaca się inwestować nawet w taką firmę jak Weta do efektów.

Ale również przyznaje, że pisząc tego newsa nie wiedziałem, że tych części już tyle było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedna z durniejszych serii filmów jakie powstały.

 

Co za głupoty.

 

News o FX z filmu a komentarze zamiast owych FX dotycza braku glebi w filmie, w ktorym widzowie tej glebi raczej nie oczekuja... Panowie jesli juz naprawde czujecie taka koniecznosc aby wyrazic to jak film nie polechtal waszego wrazliwego wnetrza to zostawacie to na inne fora tupu filmweb czy do innego watku na tym portalu(jest takowy ) ;) Skoro juz nakrecono 5 czesc tej serii to widocznie jest zapotrzebowanie i na takie kino... no flame peace ;)

 

Lubie takie making of'y i ten tez fajny, widac ze naiad juz chyba na dobre wpisal sie w brazne efektow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy to wina reżyserii czy efektów ale imo to most wygląda jak z owsianki. Tupniesz i się rozlatuje. Znaczy fajne, pro, tylko to nie metal i beton.

 

@Pawelkos

Chcą komentować film to czemu by nie?

 

@CzAk1

Pretekstowość i głupota FD nie przeszkadzają mi bawić się przy oglądaniu tej serii. W 5tce jest rewelacyjna scena w sali gimnastycznej, kilka minut które mają więcej napięcia niż większość aktualnych filmów z tej półki. Warto docenić pomysłowość i umiejętność twórców w myleniu tropów, wyszukiwaniu szczegółów i kombinatorstwie. To nie robi oczywiście dobrego filmu, robi niską ale przyzwoitą rozrywkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to do tej pory każda kolejna część była jeszcze głupsza niz poprzednia. Ale osobiście przyznam, że za kazdym razem nieźle się bawiłem :) Chociaz zawsze było mi przykro jak zabijali te śliczne dziewczyny.

Co do FXów to most rzeczywiście wykonano z masy papierowej. Nic dziwnego że się zawalił. Ale przecież jakby sie nie zawalił to by nie było tematu. A mosty raczej nie zawalają się tak zaraz w całości z byle powodu. Nie da sie uniknąć naciągania rzeczywistości. Zawala sie zupełnie przyzwoicie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności