Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari Enzo


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na razie bardzo mi się podoba. Widać że do modelu się przykładasz. Pamiętaj tylko że materiały, rendering, światło, kompozycja są równie ważne. Jak do wszystkiego się tak przyłożysz jak do modelowania to będzie super. Życzę powodzenia.

 

Ps. Fajne autko... przekombinowane ale fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG : Kilka tygodni temu na tvn24 pokazywany był pożar w salonie ferrari.... płonące szczątki super aut robiły mocne wrażenie ;) Nie sądzę jednak aby autor zechciał swoją kilkutygodniową pracę umieszczać na złomowisku ;) Tak czy inaczej pomysł ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jednak poczekam na opinię autora, w sumie możliwości są dwie:

- dostanie mi się opiernicz że się ośmieliłem tak w ogóle pomyśleć...

- pomysł zostanie zaaprobowany!

 

BTW - tych modeli Ferrari jest podobno tylko 500sztuk wyprodukowanych - tak słyszałem kiedyś na TVN Turbo...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG jest jeszcze trzecia mozliwosc ani nie dostanie ci sie poierniczu;);) nie ma za co

ani nie zostanie zaaprobowany:):)

choc pomysl jest ciekawy to moich umiejetnosci by nie starczylo:):)

ale moze w dalekiej przyszlosci jak go skoncze to go troche "oszpece" i zrobie "zlomowisko":):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam zabawe "lakierem" jest to moj pierwszy lakier(??) wiec prosze o komentarze

zamieszczam 5 lakierow kazdy jest inny:):)

aha sorki za jakosc renderow ale nie chce mi sie dlugo czekac az sie skonczy renderowac

to sie renderowalo okolo, ponad 8 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wloty chyba dalej mają zły kształt, a przedni "zderzak" (czy co to jest) jest zle wpasowany do reszty karoserii - refleksy będą sie krzywo układały. Felgi mi się podobają:)

 

PS: Refleksy na dachu też wariują -sprawdź to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wloty maja dalej zly ksztalt?? zobacze poprawie:D

a jesli chodzi o ten zderzak ze zle jest wprasowany to nie wiem o co chodzi wydaje mi sie ze jest dobrze:D moze to tylko tak wyglada:D

a o lakierze to sie nie wypowiem ani nie bede sie bronic bo to jest moj pierwszy "profesjonalny";) lakier:D:D

bede cwiczyc probowac(bawic sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba chyba juz zostala poprawiona swiatlo zrobilem...

ale tego nie pokaze zamieszczam render wiem ze ciemny ale nie chcialo mi sie zmieniac ustawien bo to co teraz zamieszczam to renderowalo sie ponad 2h nie wiem czemu tak dlugo...

aha i nie wiem czemu tak mi wyszly szyby powinny byc przezroczyste:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale nigdy nie mialem tak dlugiego renderu (moj rekord:)) nie wiem o co chodzi przewaznie z lakierem (tak jak tutaj) mialem okolo 30min a tutaj az tyle..tyle ze chodzi chyba o to ze (nie wiem tylko to sie roznilo od innych "akierow") ze do skylighta dalem mapke jakiegos krajobrazu????!!

pozdro

musze poprubowac z innymi lakierami:D i wkoncu wziasc sie za hdri:) i moze cos z tego wyjdzie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm :) zeby niemarnowac czasu radze ci wstawic na scene zamiast samochodu czajniczek ewentualnie powyginaj go troche , tylko tak zeby tych swoich oplywowych ksztaltow nie stracil :) i potrenuj szader na tym wlasnie czajniku . :) Jesli dlugo ci sie renderuje scena niema sensu marnowac czas na kolejne bezwartosciowe rendery lepiej potrenowac a gdy zlapiesz efekt ktory bedzie ciebie zadowalal to zrenderujesz cale autko i ewentualnie pokazesz do wgladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności