Skocz do zawartości

Battleship - zapowiedź z Super Bowl


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mógł przewidzieć, że popularna gra "Statki" od Hasbro może stać się inspiracją do nakręcenia pełnego akcji filmu? Zobaczcie napakowany efektami trailer do filmy Battleship: Bitwa o Ziemię

2012-02-08-021303_news.jpg

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2229

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zastanawiam się jaki jest target filmu. czy producenci zamierzają przyciągnąć do kin fanów gry? czy raczej ciekawskich chcących wiedzieć, jaką bzdurną fabułę wymyślili i jak (o ile jeśli) łączy się ona z grą ?

w każdym razie zapowiada się ładny odmóżdżacz.

 

co do pytania "kto mógł przewidzieć..." ekipa z College Humor była blisko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a zabawa polega na tym że wszystko zostanie zniszczone... w imię nieokreślonego celu.... co na młodych umysłach oczywiście nie pozostawi żadnego śladu... tylko wzmocni poczucie szacunku dla ludzkiej pracy... czyli dla własnej... chyba, że bycie człowiekiem jest rzeczą wstydliwą... bo żal, że nie jest się maszyną... a może już się jest....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Efekty ładne, fabularnej strony wole nawet nie komentować, ale gdy bym był kosmitą to chyba prościej by mi było odpalic jakies bomby neutronowe i wybić wszystkich ludzi zostawiając wszystko nietknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, film w stylu B-Movie z obrazem kategorii AAA :D haha, będzie zabawa, oj będzie, już widzę ten zaciesz z suchych dialogów xD

 

Prawdopodobnie będzie dużo męczenia widza promocją amerykańskiego wojska... mnie to osobiście strasznie męczy, ale bez tego nie dostali by sprzętu xD

Będę musiał jakoś to przeboleć xD

 

@szczuro

 

By się pośmiać :D

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEkoy - dokładnie tak, ja też chodzę na takie filmy nie dla fabuły. Tak samo było z 2012 i warto było to zobaczyć na dużym ekranie.

 

szczuro - jak te efekty z trailera oglądałeś już na takim ekranie jak w kinie to zazdroszczę:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Moon i dlatego nikt nie nakręcił by filmu o Twoim ataku na ziemię.

A tak na serio to panowie, piszcie książki, piszcie scenariusze, holiłud sam się zgłosi bo ostatnio nie mają za dużo pomysłów. Same remake'i i ekranizacje wszystkiego co już było.

Szczuro producenci zamierzają przyciągnąć do kin wszystkich którym podobała się seria transformers, filmy o kosmitach i rozwałka a wszystko stworzone przez najlepszych na świecie speców od efektów specjalnych. Dark of the moon jest czwarty na liście all time box office więc takie filmy na siebie zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne filmy produkuje sci-fi channel, tylko budżet mają mniejszy i efekty bardziej żenujące ...

Ale bronić ACTA, żeby takie filmy mogły powstawiać???

Ot pierdylion bajtów na sekundę renderowanej rozwałki, której i tak zmysł wzroku nie przyswoi w całości, bo możliwości maszyn przerosły możliwości zmysłów. Jak by się jeszcze, tak jak kiedyś w filmach, pojawił kawałek naturalnego cycka, tak zwanej, nieuzasadnionej scenariuszem golizny ... ale chyba nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie marudzić :P

 

Tyle smęcenia, a i tak większość z nas obejrzy ten film i będzie miała dużo radochy. Oczywiście nikt się nie przyzna, że mu się podobało :)

 

Moim zdaniem dziwne motywy powstały umyślnie ;) to może być właśnie jego zaleta, gdyby było na poważnie, duże prawdopodobieństwo, że wiele osób by usnęło. Ja tak miałem z władcami pierścieni... mimo że film był fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja naprawdę wolę pooglądać sobie trailerek i efekty na kompie w słuchawkach. A do kina pójść na coś spokojniejszego (tyle że mało tego). No i w multiplexach jest jak dla mnie za głośno i za szybko. A taki trailerek można zatrzymać, cofnąć, ściszyć ;). Ostatni film jaki oglądałem dla efektów to Avatar, a transformersy (mimo, że za gnojka uwielbiałem) omijam szerokim łukiem :) może coś ze mną nie tak, ale chyba nie pociągają mnie produkty które się sprzedają.

 

Rozumiem, że robią takie rzeczy, bo to się sprzedaje ale dlaczego nazwa battleship a nie space invaders :) W oryginalnych statkach, ta druga strona to chyba nie byli żadni kosmici :) Ale możliwe, że kosmici będą grać w statki flotą amerykańską ;) pograją, pograją i odlecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ikkiz w polskiej komedii zawsze znajdzie się miejsce na kawałek cycka, tam go szukaj:)

Są filmy zmuszające do wysiłku intelektualnego i są filmy zmuszające nas do pochłaniania litrów Coli i popcornu. Lubie obydwa rodzaje i ciesze się, że mamy różnorodność.

"Transformers come to Battle: in L.A. and have quite possibly Taken Liam Neeson's kid. " jak to napisał użytkownik firstshowing.net:)

postawcie się na miejscu speców od tych efektów - ja bym był zajarany na maksa. a do kina pewnie pójdę;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności