Skocz do zawartości

Kolejne wideo dot. nowego Photoshopa


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie pojawiło się kolejne wideo przedstawiające funkcje, które zobaczymy wraz z nową odsłoną Photoshopa. Tym razem Bryan O'Neil Hughes (Photoshop Senior Product Manager) prezentuje nowości związane z technologią Content-Aware.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2246

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te nowosci akurat maja calkiem spory sens jak robisz duzo roznych projektow w photoshopie. Nie raz nie dwa zamiast przekopywac sie przez stocki albo recznie sie meczyc tracac mase czasu wykorzystlem te - wedlug Ciebie zbedne zapewne i nie warte swojej ceny - opcje. Mowie tu o content aware dostepnym w cs5. Kolejne usprawnienia to nastepne minuty zaoszczedzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dla dziennikarzy Wybiórczej. Już niedługo bez graficznego skilla będą mogli zrobić kibiców bardziej łysych i agresywnych na manifestacjach przeciw Tuskowi. :)

Nowe narzędzia: Usuwanie włosów, dodawanie czerwonych oczu, efekt racy, przesuwanie szalika na twarz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, PS ma juz tyle funkcji ze wogóle nie opłaca się kupować lub upgradować cześciej niz np. 5 lat, a niektorzy moi znajomi pracują nadal na v7, poza tym PS pod 64 jest bardzo stabilny, wiec tez nie ma jakiegos parcia na update'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wersji na wersje program jest szybszy - wiem, ze Adobe spapralo pare razy sprawe i na niektorych konfigach PS zamiast przyspieszyc to makabrycznie zwalnial :D ale generalnie wszystko lepiej smiga. Tutaj tez zapowiada sie wzrost wydajnosci - rowniez takie niby male udogodnienia typu zapis w tle duzych plikow sa godne uwagi jesli ktos pracuje przy duzych formatach. Wlasnie takich udogodnien zyczylbym sobie wiecej - niby niewielkich, niby nie wnoszacych nic ale przyspieszajacych prace. To prawda, ze spokojnie mozna czasem przeskoczyc jedna czy dwie wersje ale ale tacy wielbiciele retro w stylu "a ja dalej mam winXP32 i PS7 mnie nieco draznia. Nic mi do tego co kto uzywa dopoki nie trzeba powymieniac z kims plikow - wtedy wielbiciel softu retro placze, ze swiat sie nie zatrzymal dla niego a mnie krew zalewa ;). Ale ogolnie rzecz biorac to sa odosobnione przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności