Skocz do zawartości

WIZ: mieszkanie + hol


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przedstawiam kilka wnętrz, jestem ciekawy co sądzicie bowiem wnętrza to nie moja bajka :). Krytyka jak najbardziej mile widziana.

Soft: max, vray, PS

 

hol_01_s.jpg

hol_02_s.jpg

hol_03_s.jpg

 

mieszkanie_01_s.jpg

mieszkanie_02_s.jpg

mieszkanie_03_s.jpg

Edytowane przez @seba@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wnętrza barzdzo przyjemne w odbiorze szczegółnie ostatnie screeny jast pare rzeczy do poprawki np dywanik trochę jak gdyby za cienki i zabardzo wydeptany albo zbyt sztucznie wyglądająca roślinność na zewnątrz ale to szcegóły ogólnie bardzo porządne wizki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, bardzo przyjemne. Świetne kolorki, szczególnie we wnętrzach. Czego bym się czepił? Mapowania na stole i stoliku kawowym i troszkę martwa ta roślinność na zewnątrz. Troszkę więcej reflecta by im się tam przydało, moim zdaniem. Poza tym na prawdę super, zasłonki najbardziej mi się podobają. To jakiś 2sided? :)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowo. Wiadome że są niedociągnięcia, w materiałach zieleni celowo dałem mniejszy reflect :) W kolejnych projektach to poprawie...

 

pressenter: materiał zasłon

zaslony.jpg

 

09121986: Czasy renderów mieszkania były mega długie 4,5-5h (2800x1750px), liczone na I7 920 @4ghz 24gb ram. Screen ze swiatłami:

mieszkanie_lights.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne rendery. Można by wytknąć sterylność, ale ja osobiście takie bardzo lubię. Poza tym fajnie wkomponowałeś babkę. Czy światło 'podciągnąłeś' w Vray frame bufer'ze czy doświetlałeś z góry wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interior bardzo ciekawy, przyjemne światło, dobrze dobrana kolorystyka i dodatki.

Stosuję bardzo podobny system oświetleniowy, z małą różnicą nie wstawiam VRay-plane w okna jako portale, z moich testów wynikało, że po mimo zwiększenia samplingu to szum i straty w czasie renderingu były nie koniecznie mile widziane(trzeba było mocno wykręcać global sub. co zwiększało czas) w szczególności przy komercyjnych obrazkach. Zamiast plejnów w oknach stosuje jeden portal VRayLight - dome, testowałem wielokrotnie i osobiście uważam że wychodzi bardzo dobrze przy małym czasie renderu.

 

pozdrawiam

Marcin P.

Edytowane przez MPająk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności