Skocz do zawartości

Alicja Gapińska


myjkolada

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Traitor: Dziękuję, bardzo mi miło! Podziwiam Twój dorobek w portfolio, czadowe rzeczy!

 

guffqa: :)

 

Soulinka12: w prawej łapce ma rękawicę bokserską, fakt brzuszysko to przysłania.

W nowych pracach postaram się bardziej dopracowywać detale, ale na razie wrzucam tu starsze skończone,

więc trochę może jeszcze to kuleć :(

 

013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w Twoich pracach jest dość fajna atmosfera, ale przekaz, czy też treść mocno odstają od tak fajnie zapowiadającego je klimatu.

W przypadku postaci z postu #2, połączyłaś dużo różnych elementów w całość, która tego nie wytrzymała.

Każdy element bardzo zręcznie i pięknie narysowany, ale postać wygląda jakby była montażem kilku Twoich prac, posklejanych dla zabawy.

Gdybyś w takim fajnym klimacie opowiedziała jakaś ciekawą historię, byłbym wówczas Twoim wielkim fanem.

Często mniej znaczy więcej, nie warto przegadać jakiegoś pomysłu (a Ty to ewidentnie zrobiłaś w przypadku tej postaci).

Najgorsze są historie nijakie, po których często pada pytanie "no i ?".

Masz bardzo fajne wyczucie barwy i taką ciekawą miękkość przedstawiania form.

Pomyśl proszę także o zawartości o tym o czym opowiadasz. Zastanów się jaką postać projektujesz, jaka ona jest, co robi, jaką ma historię.

 

Powodzenia życzę, bardzo fajny potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulinka12: Mam nadzieję, że nie zawiodę :)

 

Xiz0r: Dzięki :)

 

Kontur: Dobrze piszesz i masz rację. Przez większość swojego rysowania raczej robię ilustracje dla samej frajdy rysowania, niż dla opowiedzenia jakiejś głębszej historii. To jest moja taka wada, będę nad tym pracować, bo ostatnio stwierdziłam, że moje szufladowe obrazki składają się tylko z postaci i prostego tła. Nie potrzebnie się ograniczam... ale z drugiej strony.. lubię rysować bez sensu, w szczególności kiedy robię to dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności