Skocz do zawartości

Polski Kurs Blendera


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że użytkownicy innych programów mogą pozazdrościć Blenderowi takiej społeczności. Mam tutaj na myśli przede wszystkich coraz to większą ilość materiałów dydaktycznych do nauki programu w języku polskim.

 

Warto tutaj wspomnieć choćby wideotutoriale Anny Celarek czy obszerną darmową książkę Witolda Jaworskiego “Wirtualne Modelarstwo”. Materiałów oczywiście w internecie znajdziecie więcej, ale te myślę szczególnie jakoś zapadły w pamięci i wiem, że wiele osób poleca właśnie te pozycje do nauki programu (pomimo, że troszeczkę już się niektóre rzeczy zdezaktualizowały).

 

Do tych pozycji należy dodać w tej chwili obszerny kurs udostępniony w internecie przez Piotra Arłukowicza, pracownika naukowo-dydaktycznego trójmiejskich uczelni.

 

Zachęcam do zapisania sobie do ulubionych strony: polskikursblendera.pl

Znajdziecie tam niesamowity zasób wideotutoriali z komentarzem Piotra (wszystko w języku polskim) udostępniony za darmo.

 

Warto dodać, że kurs na bieżąco jest aktualizowany! Warto rozpocząć zwiedzanie strony od zapoznania się z mapą wideotutoriali lub tekstowym ich spisem.

 

Autorowi gratulujemy wytrwałości w tworzeniu kursu i dziękujemy za udostępnione materiały, których ilość i jakość trzeba przyznać robi wrażenie.

Edytowane przez Adek
blender, kurs, wideotutoriale, tutoriale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szacun panie Piotrku.

 

Obejrzałem na razie tylko tutka o Lattice, ale muszę przyznać, że tutek najwyższej jakości, świetne przedstawienie narzędzi, fajnie nagrane, a wymowa angielskich nazw wzorowa. Bardzo dobrze się ogląda. :) Podejrzewam że wszystkie są tej jakości, a jest ich od groma.

 

PS

Strona dodana to listy tutków w dziale Blender :) http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=79262

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności