Skocz do zawartości

Koniec Brazila r/s dla 3ds max


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No mnie nie dziwi taka decyzja. Lądował on z firmy do firmy i żadna z firm przejmujących nie pokazała, że ma na niego, czy nawet promocję jakiś pomysł. Szkoda trochę bo to pierwszy renderer o którym lata temu pisałem sporo. V-Ray'a wtedy nie było jak powstał :)

 

Co do finalRendera, deshu, naprawdę ma się*dobrze? Niestety mam podobne odczucia jak Lukx. Mało się o nim pisze, mało kto o niego pyta, nigdzie nie widać use casów z finalRenderem. Konkurencja na tym polu w tej chwili jest spora. Wiem, że final walczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, więc jestem kolejnym userem który przygodę z 3d zaczynał razem z Brazilem, by dopiero później przesiąść się na VRaya. Pamiętam jaki szok wywoływały zwykłe rendery boxów z włączonym GI, fotorealizm był na wyciągnięcie ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez byl brazil przed vrayem ;) Krotko ale byl. Oj tak... szare clay'e prostych modeli wtedy robily duuuze wrazenie :)

Czy szkoda brazila? Mnie jakos nie ale ludzie ktorzy oparli na nim swoj workflow moga sie czuc nieco rozczarowani. Na szczescie tych raczej za wielu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do finalRendera, deshu, naprawdę ma się*dobrze? Niestety mam podobne odczucia jak Lukx. Mało się o nim pisze, mało kto o niego pyta, nigdzie nie widać use casów z finalRenderem. Konkurencja na tym polu w tej chwili jest spora. Wiem, że final walczy...

 

Przepraszam, miałem oczywiście na myśli fryrendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP

 

pierwszy kontakt z GI, jak dla mnie do tej pory najbardziej fotorealistyczny renderer, miał świetny defaulotyw brazilowski materiał...

 

Aż dziwne że na pepelandzie nie ma żadnego wpisu żałobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pierwszy kontakt z GI, jak dla mnie do tej pory najbardziej fotorealistyczny renderer, miał świetny defaulotyw brazilowski materiał...

 

Poszedlem z trendem (tak naprawde bylo wiecej tutoriali) i przesiadlem sie na v-ray'a i pamietam jak nie lubilem tego vrayowskiego materialu w porownaniu do tego jak to sie robilo w brazilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maru: No właśnie. Pepeland, Daniel Martinez Lara! Wtedy wystarczyła kulka z GI i był efekt "wow".

 

Ale co ciekawe znalazłem ten film:

[video=youtube_share;gLdIo8oWgwg]

 

Ale szok! 12 lat temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności