Jump to content

_Peter_

Members
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About _Peter_

 • Rank
  Member
 1. No cóż...jak w przypadku poprzednich, jest dokładnie tak samo. Nie trawie wypowiedzi Nordena przez ten jego chamski jad, ale nie można mu odmówić pewnych argumentów. Przykro to stwierdzić Baggins, ale według mnie zatrzymałeś się w tym samym miejscu. Każdy film jaki wychodzi spod Twojej ręki jest taki sam. Odnoszę wrażenie że nie masz pomysłów z tzw. innych dróg, tylko cały czas toczysz tą samą ścieżką przyjmując, że ludzie to wezmą na klatę bo i tak w tym kraju nikt niczego podobnego nie zrobił, ale sięgając już poza jego granicę to takich filmów robi się teraz na pęczki, "przebajerzonych", mających być "epickimi". Nie powiem, osoba p. Roberta była dla mnie strzałem w dziesiątkę. Odpowiedni człowiek, w odpowiednim miejscu. Cwaniaczek-polaczek dający radę w każdym miejscu na ziemi i w przestrzeni. Co do odbioru wizualnego, niestety dalej jest to samo. Ciągle ten sam poziom, jakby magiczna granica nie pozwalająca wam przejść o jeden stopień wyżej. I teraz nie wiadomo czy jest to podyktowane klasycyzmem w postaci mały budżet i mało czasu, czy pewną niemocą w postaci "dla zwykłego widza i tak będzie cool". Kończąc, chylę czoła przed ekipą biorącą w tym udział, zapewne była to super zabawa i niesamowite chwile, ale jak dla mnie "zwykłego widza, nie jest to do końca cool." P.
 2. Ło Panie, co tu się porobiło... Ale zimne piwko i oglądać zadymę już można ;) Z jeden strony ujadacz jadem plujący, jakże on zły do szpiku kości, a jakże on był wykorzystywany przez wszystkich i wszędzie. I tak opowiada o jednych i drugich i trzecich, aż czwarci pójdą po rozum do głowy i stwierdzą że chamstwa nie potrzebują i tak kółko się zapętli, bo i o czwartych też gadać będzie. Z drugiej strony obrońca uciśnionych, przedstawia argumenty, tłumaczy, grozi palcem, a nawet w pysk da jeśli trzeba, ale trochę to wszystko wazeliną ocieka. A na najwyższym krześle, ten starszy z długą brodą, wieczny humanista, obrońca ludzkości, wyzwoliciel i myśliciel. Strzegący prawa artystów, żądający opinii tylko tych którzy coś zrobili, a najlepiej by coś wygrali. Człowiek brzydzący się komercją a używający komercyjnych narzędzi... A na końcu ja ten który obserwuje i zastanawia się co dalej będzie bo przecież już jutro rozpęta się piekło...:D Gdzie stare max3d.pl ;)? Panowie więcej luzu i szacunku do wszystkich. P.
 3. nowy Twardowsky...obejrzymy całość to ocenimy. Panie Norden może przyhamujesz trepa z tymi dziecinnymi uwagami?
 4. Panowie z PI...Wy tak na poważnie z tym "Smokiem"? Bagins swoją Katedrą, Sztuką spadania, Kinematografem, ba Grunwaldem na 600lecie robiłeś piorunujące wrażenie, a tu nagle taki SMOK? Nierówny, dziecinny taki dopasowany do obecnych czasów...dla młodych z palcem w ekranie... Najwidoczniej zestarzałem się...no cóż lata lecą....chociaż na plus - konkretny gość "zagrał" tytułowego smoka :) i utwór "Cichosza".
 5. A mnie się osobiście nie podoba. Nie czuć klimatu CP, mała dynamika akcji, panienka jakaś taka sztywna. Odnoszę wrażenie, że coś ma się rozwinąć i...koniec taki bez emocji i podniecenia.
 6. Dav wybacz ale ja Mozarta nie słucham, ale nie w tym rzecz. Widać, że niektórzy lubią jak jest kolorowo, słodko, przytulnie, coś się błyszczy, coś mruga i ogólnie super frajda. Wiesz Dav kto za czymś takim przepada? Dzieci. To co mnie tutaj gryzie - to brak spójności świata, co jest typowe w produkcjach japońskich (gier, filmów, komiksów).
 7. Masakra...chyba innego słowa w tym przypadku użyć nie mogę. Rozumiem, że to co zostało tutaj przedstawione może podobać się Japończykom. Rozumiem, że ktoś chce zbudować z "jajem" benchmark, ale to nawet - według mnie - nie jest śmieszne tylko wręcz głupie. Kurcze i jak ta dzisiejsza młodzież ma się uczyć pewnych wartości jak im się podaje taką papkę.
 8. Adek ale to chyba było renderowane w arnoldzie - jak mnie pamięć nie myli
 9. Dziadku3D, znowu ukazujesz nam swoją twórczość i zapewne zaatakujesz mnie za chwile słowem "Pokaż swoje..." itp. Wytłumcz mi jak człowiek twojego pokroju macza swoje palce i prace w forum max3d? Jak taki wielki twórca może używać cyfrowych narzędzi? Przecież "artyści" Twojego pokroju to chowają się gdzieś w lasach, mieszkają samotnie i dłubią sobie w drewnie, rozmawiając przy tym z Bogiem. Odnoszę wrażenie, że bardzo chcesz być doceniony i zauważony, by wszyscy Cię wielbili i podziwiali, a prawda jest taka, że robisz swoje pracki i kręcisz się we własnym światku. I nie tłumacz mi proszę swojej mądrości na temat życia, twórczości, artyzmu i komercji...bo kręcisz tym tematem jak kołem. edit: Nicponim - strzał w 10!
 10. Ja natomiast przeszedłem najszybszą (!) w swoim życiu rozmowę kwalifikacyjną: Dzień dobry / Dzień dobry. P: Ile chce Pan zarabiać ? K: chwila ciszy...A ile możecie Państwo zaoferować? P: Jak dla nas to 500 zł miesięcznie. hehe "firemka", która udaje drukarnię z DUŻYMI możliwościami hehe.
 11. Smiler, wiesz na czym się uczyć? Na krótkich metrażach.
 12. Złote Krople - film, który można nazwać legendą pod względem czasu realizacji, pamiętam artykuł zamieszczony jeszcze w 3D Magazynie. Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że w tym kraju są dziwne ciśnienia na pełnometrażowe filmy animowane 3D, a przede wszystkim główne ciśnienie - KTO TAKI FILM WYKONA PIERWSZY. Panowie realizatorzy, stylistyka, koncept i to połączenie postaci 2D z 3D enviro - straszne...
 13. Oj dziadku, dziadku Ty niedobry. Poszedłbyś lepiej wnuki pobawić ;) niż marudzić. Tylko zdanie wyjaśnienia. Chłopaki odwalili kawał roboty. To ich praca i tak mieli ją wykonać, za to dostali kaskę. A jak się wykonuje autorskie projekty, to się je robi jak chce, nawet takie pseudo-artystyczne formy jak Twój film o Jasiu i Małgosi. Aż kusi zapytać: Miałeś pozwolenie na wykorzystanie zdjęć tych dzieci z obozu? Przepraszam za off-top.
 14. Oj Dziadek3D, jak ja czytam Twoje komentarze to mi się aż słabo robi. Cóż każdy ma prawo do swojej wypowiedzi... Dzięki Reanimator za wyjaśnienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy