Skocz do zawartości

Postac 3d Red Hood - Batman: Under The Red Hood


floo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio siedziałem troszkę nad modelowaniem na potrzeby game artu i powstał pomysł na zrobienie ulubionej postaci z Batmana(mała odskocznia od animacji).

Koncept pochodzi z filmu Batman - W Cieniu Czerwonego Kaptura (Batman Under The Red Hood).

Jest to tylko model + tekstura, bez normalek i całej reszty, więc model nie ma certyfikatu Game Standard 2012. :)

Wrzucam do final work ponieważ już nie będę pracował nad samą postacią a jedynie jak się znajdzie czas to przetestuje w UDK z animacjami i komiksowym shaderem.

Pozdrawiam,

redhoodfinal.png[ATTACH=CONFIG]86705[/ATTACH]

Edytowane przez floo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oooo Red Hood mój ulubiony anty-heros.

 

Model niezły, ale tekstury to się nie postarałeś, dodatkowo oświetlenie za ciemne jak na prezentacje.

 

Też planuję zrobić jego wersje GA :) za jakiś czas się za to zabiorę.

Film widziałem, jakość animacji może nie na najwyższym poziomie, choć niezła, ale sam film dobry, a końcowe mordobicie miodne :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: 5932 tris

Tekstury: 1024x1024 color + lekki paint,

redhoodwire.png

redhoodtex.png

redhoodpose2.png

redhoodpose1.png

redhoodwip16.png

Doszedłem do wniosku że teksturę będę męczył już pod UDK na efekt końcowy, ale przyznam że sculpt to wymagany standard, a więc brakuje detalu. Dziś zrobił był model troszkę inaczej.

Dzięki za komenty.

Edytowane przez floo
add image
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniósłbym jeszcze kolana, z takimi proporcjami animacja może wyglądać dziwnie, widać to nawet na pozie w biegu. Rozumiem, że to stylizacja, ale takie krótkie łydki i długie uda wyglądają dziwnie.

 

Wcześniej myślałem, że kolana są wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ n-pigeon faktycznie kolanka nie są poprawnie anatomicznie, zobaczymy jak to wyjdzie po pierwszych animacjach, jak wyjdzie karykatura to zmienię :)

@ultrakaka potwierdzam ;) uśmiałem się przy tym, bo pozy z reguły robię na spontanie i w ps po poprawce pomyliłem warstwy, przekonany że jest ok, taki chochlik. :P poprawiłem.

@Plugawiciel tak, stylizacja była w oparciu o ten obrazek, oczywiście trzeba to załatwić shaderami, mam nadzieje że znajdę na to czas i wykończę postać docelowo w silniku.

Z normalką miałem na myśli, brak szczegółów które również fajnie wypala się z Hi poly(sculpt) na AO i Point Map Shadow. :) Jak dla mnie to znaczne ułatwienie przy tworzeniu teksturek ;)

 

Dodałem kolejnego propsa(pistolecik) + poza.

 

Dzięki za komennty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superek - mi sie bardzo podoba - taki prawdziwy hultaj z niego :)

 

ultrakaka dobrze mowi - jakis stylowy shader mu dac i bedzie gicio (jak np. postacie z tf2 - wiem ze mozna gdzies w sieci wydlubac jak dokladnie postacie z tf2 byly cieniowane...)

 

pozdrawiam

f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności