Skocz do zawartości

animacja 2D: Clover Lover (2012)


CzołGista

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo błędów technicznych i złe zarządzanie czasem filmowym, jednakże publikuję animację ze względu na czas jaki w nią włożyłem, ponad 3 miesiące.

 

Jednym z powodów owych niedoróbek jest fakt że była robiona pod presją czasu(szczególnie końcówka).

Rendering skończył się na 6 godzin przed wyjazdem na egzamin wstępny do łódzkiej filmówki(ostatni tydzień spałem po 3 godziny na dobę).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przydługie jak na swoją treść. Licząc proporcjonalnie minuta animacji zajęła ci tydzień. Niestety, choć pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto się nie zgodzi moim zdaniem leży wszystko od animacji, rysunków aż po montaż i sam język filmu. W dodatku film ma wady prawne (piosenki). A co powiedzieli oceniający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu się nie dostałem(byłem nie przygotowany), w tym byłem przygotowany na 80% jednak na moje nieszczęście w pierwszym etapie rekrutacji dla odmiany względem poprzedniego roku, nie dopuścili do pokazywania pracy filmowych i masz, nawet do drugiego etapu się nie dostałem. Ale to też moja wina bo jedną rzecz na egzaminie zrobiłem w moim mniemaniu oryginalnie(i w miarę czytelnie) po czym okazało się że dostałem za nią 0/10pkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak to wygląda niestety, powiem Ci że miałem bardzo podobnie. Coś co mi poszło według mnie źle ocenili nieźle, a coś właśnie co zrobiłem oryginalnie i według mnie fajnie - ocenili słabo. Zaskoczyło mnie to zadanie dotyczące muzyki. A ogólnie też poszło mi gorzej niż w zeszłym roku. :) Ale do trzech razy sztuka! Przynajmniej do trzech :) Dobra już nie offtopuję Ci w wątku.

 

Dawaj wrzucaj więcej prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności