Skocz do zawartości

CATZILLA - zwiastun nowego polskiego benchmarka


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie pojawił się zwiastun dosyć nietypowego projektu o nazwie CATZILLA. Jest to nowy polski benchmark za pomocą którego będzie można sprawdzić swój komputer pod względem wydajności komputer. Sam benchmark zostanie udostępniony w listopadzie.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2610

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Użyłem tego słowa bo takie informacje prasowe są udostępniane - 10 oficjalnie.

 

Całkiem ciekawe to może być, ale nie chce oceniać tego po trailerze. Właśnie nie rozumiem trochę po co ten trailer. Moim zdaniem od razu mocniejszym uderzeniem byłoby napisanie o tym w momencie udostępnienia całości.

 

Fajnie, że coś takiego się dzieje jak współpraca grupy scenowej przy czymś takim. Na pewno sprawdzę.

 

--

Wysłano z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, to jest benchmark, wiesz takie cuś do testowania kompa, a nie jakieś artystyczne fiu bździu w którym tylko sam autor wie o co chodzi.

Chłopaki zrobili to trochę dla jaj, trochę z racji tego, że brak podobnych "produktów" na rynku, a trochę dla tego, że po prostu mogli i chcieli to zrobić.

Nie zawsze trzeba podchodzić zupełnie poważnie do tego co się robi, szczególnie CG Art, bo czasem mogą z tego wychodzić jakieś "artystyczne potworki" robione tak naprawdę dla nikogo, bo ani estetyczne, ani merytoryczne, ot taki nijaki bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PMat... pierwszego PC miałem w 1992.... ale ja tam jestem głupi i to w dodatku geriatrycznie... może dlatego nie rozumiem..... a w "Bitwie pod Wiedniem" to było źle, że chcieli zarobić....???...:)))...wiadomo chłopaki zawsze się bawią ...nigdy nic nie robią na poważnie.... tak na wszelki wypadek....:)))... zarzucenie komuś, że zrobił coś na poważnie to obelga....!!!...cały świat to jedna wielka rozrywka...:)))))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku zastanów się zanim znowu rzucisz kolejny bezsensowny komentarz. Bo nazywanie znowu wszystkich idiotami. Ty chyba musisz założyć swoje osobne forum "nie dla idiotów". Może Ci się nie podobać, ale po co znowu takie teksty. To się robi już nudne.

 

Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć po raz kolejny. A reklamą jest wszystko, nie zmienisz tego.

 

A kojarzysz w ogóle co to "scena"? Bo jestem ciekawy (skoro komputer miałeś w 92 powinieneś wiedzieć).

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra...chyba innego słowa w tym przypadku użyć nie mogę. Rozumiem, że to co zostało tutaj przedstawione może podobać się Japończykom. Rozumiem, że ktoś chce zbudować z "jajem" benchmark, ale to nawet - według mnie - nie jest śmieszne tylko wręcz głupie. Kurcze i jak ta dzisiejsza młodzież ma się uczyć pewnych wartości jak im się podaje taką papkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i jak ta dzisiejsza młodzież ma się uczyć pewnych wartości jak im się podaje taką papkę.

 

nie wiedzialem ze parosekundowa zajawka programu komputerowego musi spelniac jakies normy edukacyjne... O,o

 

 

Ja chcialbym zwrocic uwage na kilka rażących błędów w owym dziele:

- jest seksistowskie - kobieca postac jest w masce, sugeruje to ze cialo jest wazniejsze niz umysl oraz praktyki sado-maso

- promuje znecanie sie nad zwierzetami - kot wyglada na wychudzonego i z zaniedbanym futrem

- jest nie ekologiczne - miasto wyglada na nie zaniednane, prosze zwrocic uwage na mase gazet ktore powinny byc zrecyklingowane a nie lezec na ulicy!

- rasizm - brak postaci ze zroznicowanym kolorem skory oraz rozna przynaleznoscia kulturowa

- moze wywolywac ataki epilepsji - glosna muzyka + myrgający obraz

- brak cech edukacyjnych i patriotycznych - jak wspomniano powyzej

- promuje zachowania destrukcyjne

 

mam nadzieje ze wasze nastepne produkcje wezmą pod uwage te kilka uwag

 

pozdrawiam

Edytowane przez mirach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dav wybacz ale ja Mozarta nie słucham, ale nie w tym rzecz. Widać, że niektórzy lubią jak jest kolorowo, słodko, przytulnie, coś się błyszczy, coś mruga i ogólnie super frajda. Wiesz Dav kto za czymś takim przepada? Dzieci.

To co mnie tutaj gryzie - to brak spójności świata, co jest typowe w produkcjach japońskich (gier, filmów, komiksów).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności