Skocz do zawartości

Przestrzenne logo


rafael38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna rozpoczołem swoją zabawę z 3ds maxem .

Dostałem zlecenie na stoisko taargowe i mam jeden problem,

 

Na projekcie musze umieścic logo przestrzenne i niemam pojęcia jak je utworzyć. Otrzymałem jedynie od klienta logo w formacie jpg. Jakie macie propozycje.

 

Zamieszczam logo jakie otrzymałem oraz wyglad jaki musze osiągnąć?ui=2&ik=450440ba4d&view=att&th=13ae4dd2605d9d8f&attid=0.4&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P85pmjbw1P-MdfjyO19ST4K&sadet=1352487691169&sads=FHn5g6dJ3PAQ5rpWo2-hTz2-xNg?ui=2&ik=450440ba4d&view=att&th=13ae5399c58aecb4&attid=0.2&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P85pmjbw1P-MdfjyO19ST4K&sadet=1352487733598&sads=-bmFBg-JxqDcjv9rSzLChTe3dwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pooglądaj tutoriale, wpisz w google szukaną fraze , naucz się coś robić dobrze, a potem sprzedawaj to co zrobisz :)

 

to mi wygląda na to że chcesz żebyśmy my Ci to zrobili, a ty czerpał z fontanny czekolady, ja CI mogę powiedzieć (już nadmieniłem) gdzie jest ta fontanna :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no gościu spójrz do tego tutka co kolega wcześniej dał, tam masz wszyściusieńko pokazane co i jak, nie wymaga to super znajomości programu , a jedynie chęci, więc spróbuj jak na tutku, pokaż jak CI wyjdzie, a my tu w tym wątku w razie problemów CI pomożemy (lubię ostatnio wypowiadać w liczbie mnogiej ) :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa. Tylko tylko spline musi być pozamykany. Dobra rada to zacznij się uczyć 3ds max od podstaw. To raczej nie jest program, do którego się zasiada po raz pierwszy i wyczarowuje od razu cuda. Daj sobie najpierw miesiąc, dwa, pięć - czasu na naukę. To co próbujesz teraz zrobić (logo) dla większości z osób, które tutaj dają Tobie dobre rady, zajmuje pięć minut i uzyskuje się zadowalający efekt. Żeby nie było, że ściemniam, jeden plik znaleziony w internecie w ciągu minuty, 1 sekunda dla modyfikatora shell.

[ATTACH=CONFIG]88076[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności