Skocz do zawartości

After Earth - pierwszy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dystrybutorzy filmu Oblivion przygotowywali nas na opublikowanie trailera, pobudzając wcześniej nasze zainteresowanie filmem poprzez publikacje zarówno grafik koncepcyjnych, jak i oficjalnego plakatu, tak zapowiedź do After Earth ukazała się dość nieoczekiwanie. 

 

2012-12-10-211920_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2710

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla odmiany od pracy, szarosci swiata, jadu z informacji wszelkich, dla oderwania sie od moich pasji ktore wysysaja moja energie z checia obejrze sobie cos takiego jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten trailerek po prostu bardzo podoba. Nie wiem w sumie czemu. Proponuje coś świeżego. Ranny ojciec i syn na którego spadają wszystkie obowiązki? Cała istota przemiany pokoleń.

 

A to dzieci nie powinny być wychowywane przez przedszkola, telewizję i urzędników socjalnych? Wreszcie.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci powinny być wychowywane przez gry i kino...i to jak najdłużej.... (rodzice są im odbierani coraz wcześniej)...są wtedy świetnym materiałem do konsumpcyjnej obróbki... w tej chwili udało się przesunąć to w okolicę 35 roku życia.... najbardziej bezradny ssak.... to też osiągnięcie cywilizacyjne....:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Dziadku - bo zaraz w drugim poście napisałeś, że to będzie "gupie" , a ja "gupio" mam nadzieję, że to właśnie będzie coś świeżego - bo symboliczne jest nawet to, że ojciec z synem grają tam ojca i syna. Przekazanie pałeczki. Wiadomo, że gadamy o trailerze, a wypadałoby znać film, ale mnie zachęciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will, nigdy niczego właściwie nie zagrał... to jak ma zagrać ojca....:)))... to za trudne dla niego.... ale co mi tam niech próbuje.... jak by go tak wysadzić w Syberii... to muchy by go zjadły razem z pukawką.... to takie pędzie ułudy jak bimbru... we łbie zaszumi, ale gębę wykrzywi nos trza zatkać.... w zasadzie to też ma sens....:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3d: "Will, nigdy niczego właściwie nie zagrał... to jak ma zagrać ojca....:)))... to za trudne dla niego.... ale co mi tam niech próbuje..." hmmm

Jestem Ciekawy na czym opierasz takie stwierdzenie? Widziałeś w całości np "pursuit happiness" lub "I am legend". Tam m.in. gra ojca.. Mam nadzieję ze nie opierasz się na 2 filmach( np komediowego MIB), które widziałeś z jego udziałem i już wydajesz opinie jak wielki znawca kina...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek3D - ale pytanie mercedesslr było proste. Przedszkolne. Na czym opierasz przekonanie, że Will nigdy niczego nie właściwie nie zagrał ? Widziałeś wszystkie jego filmy? No, Dziadku, zaskakujesz mnie :-)

 

PS. Do tego w przypadku After Earth nie musi "grać" ojca. Jest ojcem chłopaka. :-)

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trailer bardzo spodobał i póki co do filmu zachęcił. Zdecydowanie bardziej niż Oblivion.

A AE podoba mi się nastrój zaprezentowany w zapowiedzi, jestem ciekaw relacji syn-ojciec (zwłaszcza, że aktorzy są już spokrewnieni), jestem również ciekaw jak zostanie przedstawiony ten "globalny kataklizm" oraz Ziemia jako "Planeta objęta kwarantanną klasy pierwszej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins. starzejesz się...:)))... odpowiadasz w pytaniu... nie lubisz peleryn.... pierwsze trailery starości....ale nie przejmuj się to nieuchronne... kiedyś trzeba się poddać....:)))

 

Tytuły filmów Willa dwoma palcami (z Wikipedii) przenoszę w dowolne miejsce sieci.... ale tego nie zrobię bo mam swoje zdanie.... już niedługo też tak będziesz miał....:)))... a może już tak masz....!!!

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins.... nigdy nie odpowiadam wprost bo już do szkoły nie chodzę... no i nie chcę mówić mową bilbordów....:)) jak zrobię kursy na których będę sprzedawał strzępy moich tajemnic.... to i tak nie powiem wszystkiego i wprost.... tak jest w każdej bajce....!!!

 

przepraszam wszystkich którzy zmoczyli pampers w oczekiwaniu na moją odpowiedź.... byłem na 10 km spacerze z kijkami, żeby odwiedzić Stefanię o której robię film.... jak na trupa czuje się nieźle....ciągle stoi....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]nigdy nie odpowiadam wprost bo już do szkoły nie chodzę... [...]

 

A jak kielbase w sklepie kupujesz i ekspedientka sie zapyta, jaką chcesz??

 

 

przepraszam wszystkich którzy zmoczyli pampers w oczekiwaniu na moją odpowiedź....

 

Jesli nie szanujesz uzytkownikow forum - to nie przepraszaj, bo takie przeprosiny sa nic nie warte. Wyraz "przepraszam" nie ma wtedy zadnej tresci, a przeciez brzydzisz sie samą formą, bez owej treści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sunedge.... byłeś ciekawy czy sobie poradzę.... dziękuję...!!!...odpowiedziałeś sam, już wiesz i ja też wiem....:))).. no i do tego nie mieliśmy prawa tego oglądać do czujnik wykrył, że trailer oglądał 5 osób i pies.... a mogło tylko 5 osób i kot.....:))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre może być! Ja czekam!

 

@Sunedge.... byłeś ciekawy czy sobie poradzę.... dziękuję...!!!...odpowiedziałeś sam, już wiesz i ja też wiem....:))).. no i do tego nie mieliśmy prawa tego oglądać do czujnik wykrył, że trailer oglądał 5 osób i pies.... a mogło tylko 5 osób i kot.....:))))))))))

 

Na każde 8 osób z forum przynajmniej 2 urodziły się tego samego dnia tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności