Skocz do zawartości

scena 3d: (pierwsze textury)ix c


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz po przesledzeniu calej pracy szczena opada bez 2 zdan. jak dla mnie miodzio i nie ma sie do czego przyczepic. A co do 1 planu hmmm....budka z hot-dog'ami :D? a serio to moze jakis zwoj lin, moze jakas rybke...? ale jakis fast food bylby spox :D

 

Pozdrawiam i powodzenia przy teksturach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo wiem o co chodzi ;) , ale jesli dobrze mysle to ja bym otworzył texturke i założył na plane'a i potem plan'a wygiął i zrobił screenshoot'a ale niebardzo kumam czy to o to biega....

 

ps. chciałbym zacząc robic scene wstawiając "ludki" mniej wiecej podobne do twoich co do liczby szczegółów wiec moze pokazał bys jakiegos ludka wyrenderowanego z bliska :] wiesz zebym wiedział jak musi wyglądac zeby było jak na renderingu, (bedą gdzies takich samych rozmiarów wiec by pasiło).

 

ps2. Sanki

suchy dok, mokry beton :)
- a skąd wiesz że woda sie z wiaderka niewylała :P ?

 

nerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zrobilem kawalek budynku, srednio to tera wygloda ale na filnalu bedize lepiej , powinno byc;)

 

ludkow nie pokazuje bo nie moje, poszukaj darmowych modeli:)) on ma 300poly

 

czy tam 500 nie wiem ;))

 

zaraz sie wqr.. 3 raz tego posta pisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cool ;) tyle ze niewiem pewnie to narazie zamierzone ale niewidze dachu - no chyba ze to ta czarna częsc. No dobra to powiedz chocia czy modele ludzi to jeden model i pozmieniane pozycje ? (woda na podescie robi wrażenie:])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak synuś mówisz.....:], dla mnie cała praca wymiata ( liny extra wyszły ;) ) powiedz uncle gdzie moge pobrac jakies modele takich ludzi jak u ciebie ? na googlach sa ale tylko militarne badziewia typu jeep itp , niemów ze nieda rade :] zobacz nawet na mój podpis - reklamuj twojego post'a PLEASE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak texturki nie są wcale tak złe, jakich się obawiałeś.. praca idzie w dobrą stronę - popracuj jeszcze troszkę nad samolotami - rozrzuć troszkę... nie muszą by tak blisko.. dodaj dystansu któremuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brite: miedzy jednym zleceniem a drugim;)

hindusxxx: batou juz ci wsklazal skad sa ludki ;) zanjdz posera jakiegos i se zrob ludka;)

 

a scena jest z roku 45 , bo akurat wtedy bylwal ten typ ubota (9c) i jest mniej wiecej wzorowana na orginalnym zdjeciu (z naciskiem na mniej - w sumie to pomysl suchego doku i dzwig zostal:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności