Skocz do zawartości

Nowe tablety Cintiq 13HD


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"zapewnia intensywne doświadczenie pracy na ekranie piórkowym, w sposób ergonomiczny dostosowując się do wszystkich środowisk i stylów pracy."

 

Jak bym czytał o wibratorze.

 

"zapewnia intensywne doznanie masażu wibrującym dildo, w sposób ergonomiczny dostosowując się do wszystkich otworów i stylów masturbacji."

 

uwielbiam ten styl.

 

Edit: Styl pisania marketingowych anazingowych peanów, a nie styl masturbacji. Zdałem sobie sprawę, że mogłem być zrozumiany dwuznacznie :D

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Intensywne doswiadczenie pracy" kojarzy mi sie z bolacymi plecami, lzawiacymi oczami i rzucanymi raz po raz inwektywami przy jednoczesnym, nerwowym spogladaniu na zegarek...

 

Sprzecik spoko. Bardzo chcialbym zeby potwierdzily sie ploty i wacom wydal swoj wlasny tablet niezalezny od kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoo tez zainteresowany bylbym recenzja. Swoja droga odważny jesteś, osobiście poczekałbym trochę czasu od premiery. Jak przetestujesz daj znac. Osobiscie zainteresowałbym się wersja z multitouch. Po dobrych opiniach sprzedaje swojego Intuosa 4 i kupuje ten model.Cena może odstraszać, ale wygoda pokonuje strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariushO tez myslalem o 24 hd touch ale kurde widzialem go i ten multutouch sie sypie w photoszopie .Uwierz mi dziala znacznie gorzej niz w komorkach . jest problem chyba ze skalowaniem i mniej z obracaniem. i do ekranu bym sie przyczepil niby ponoc super ekran wlozyli ale mi jakos nie siedzial .Obraz za malo wyrazisty ,moze to przez ta dodatkowa szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji doswiadczyc tego muli toucha. Ale skoro tak piszecie, to pewnie na razie strata czasu na to. Dzieki za odpowiedz. Jednak sam ten model chyba wart uwagi? Jak na razie nie ma co liczyc na toucha, to chyba dobre rozwiązanie. No i jak się ma troszkę zaoszczędzonych funduszy to lepsza inicjatywa od Intuoasa 5? Jeśli się myle to mnie poprawcie, bo sam już nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marush nie wiem nie mam zadnego cintiqa niech sie ktos wypowie kto go ma .Moze bedzie w stanie obiektywnie sie wypowiedziec . Ja zdarzylem wylapac bledy cintiqa 24 touch juz po 10 minutach

podczas prezentacji .Wypytywalem sprzedawce i przyznal sie ze sa z nim problemy .Ale nie dokonca .Wiadomo koles chce wypchnac sprzet zeby zarobic. Ten 13 wydaje mi sie ok bo ekran

ma na ledach czyli powinien nie byc tak wyblakly jak w tych starszych modelach . rodzielczosc hd noi powierzchnie robocza wieksza niz intuos a4 . Bardzo ciekawy jestem tego cintiqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności