Skocz do zawartości

Perihelion - krótki film animowany o końcu świata


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Naprawdę można oglądać w koło wciąż na nowo. Świetne plastycznie, bez jakiegoś depresyjnego napuszenia. I strasznie i śmiesznie. Jak widać nawet makabrę można przedstawić inteligentnie i bez masochistycznych, oklepanych efektów w postprodukcji montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest postprodukcja montażu?

 

Nie wiem co w tym inteligentnego. Są inspiracje, można zgadywac malarzy (Grosz?, Dali?, Bacon?) ale nie widzę żadnej opowieści w tym niestety. Oglądam to jak balet mechaniczmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zadecydował, żeby taki szajs był na froncie...???...!!!!

 

Jakiś szaleniec! ;)

 

btw. Autora bronić nie będę, ale animacja powstała w przerwie pomiędzy wykonywanym przez Crossa innym filmem:

 

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam pokazane, minuta animacji puszczona 3 razy pod rząd, a w tle koleś bełkocze coś pod nosem, a nawet nie da się podgłośnić, bo świdrująca uszy "muzyka?" zagłusza wszystko...

Mi się nie podobało, jakieś nijakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znakomicie oddaje nonsens tego co dzieje sie na swiecie - jest rownie chaotyczne, powtarzalne, przepelnione szumem. W telewizji wszystko pieknie a jakos zycie ludzi wyglada szarzej i zwyczajniej, masy straszone codziennie zmianami klimatu, manipulowane do wojen przeciwko sobie - wyjatkowo mocna scena z podtapianiem woda swiecona.

Nie uwazam tego za arcydzielo - wizualnie widze podobienstwo raczej do kreskowki Ren and Stimpy niz do tych wymienianych starych mistrzow. Moze nie ma to bezposredniego przekazu czy historii - ot pokazuje co sie dzieje na swiecie. Ale czy na prawde jest az takie zle? Mnie spasowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności