Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V GDC


michax56

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się obiecany trailer dla gry The Phantom Pain, studia Moby Dick

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xw5t45tEPWQ#!

 

phantom_pain.jpg

 

Zapowiada się na to że Kojima nie zawiedzie.

 

EDIT.

 

Trailer jest uzupełnieniem kampanii wirusowej. Dla zainteresowanych, pierwowzór pokazany na VGA:

 

Bonus, showcase Fox engine:

Edytowane przez michax56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jako fan - a może nawet troche fanatyk serii pewnie nie mam obiektywnego spojrzenia ale miałem ciary jak oglądałem. Nawet nie tyle przez visual co przez klimat który jest jak dla mnie świetnym przedłużeniem całego klimatu serii - MGS3 - lata 60, później portable ops i peacewalker. Muzyka pasuje jakoś tak subiektywnie jestem w stanie sobie to umiejscowiść na linii MGS3 -> Peace walker -> The Phantom pain -> MGS1 -> MGS2 -> MGS4 . Napewno klimat będzie bardzo gęsty i wyrazisty :) (znów będzie krzyczenie "SNAAAAAKE" do monitora :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od rana rozkminam ten trailer i jestem zdania, że jest tragiczny.

Zgodzę się z Nezumim, że muzyka jest zupełnie nie trafiona. Czaje, że to leży w klimatach MGS, ale nawet z tegj kategorii można byłoby trafić coś co pasowałoby do tego co się dzieje na ekranie.

 

A o montażu się nie będę wypominał. To wygląda jak wrzucanie losowo wybranych scenek na stół i zmontowanie. Zupełnie rozprasza się wszystko, co można by było poprzez ten trailer zbudować: opowieść, nastrój, tajemnice, akcje.

 

I jeszcze ten Doktor na końcu...

-Wiesz ziomal, leżałeś w śpiączce - Powiedział doktor, a Snake zamrugał oczami (jednym w sumie)- Nie, stary...wiem, że nalegasz. Nie wyrywaj się tak. Nie mogą Ci powiedzieć ile czasu leżałeś.

Kontynuował lekarz.

-Nie no...żartowałem - dodał po chwili. 9 lat czarnuchu. 9 lat.

 

To bardziej teledysk w stylu AMV niż trailer.

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszy trailer był ciekawy, intrygujący, szalenie klimatyczny.

 

To co wyszło teraz zupełnie niszczy pierwsze wrażenie. Nie wiem, czy zmienili po drodze agencję od marketingu, czy obrali inną strategię, ale coś jest to niespójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie muzyka pasuje idealnie. Co do montażu to faktycznie niektóre ujęcia wyglądają trochę przypadkowo i momentami rażą. Ogólnie jednak jest to dla mnie najlepszy trailer do gry jaki widziałem w tym roku. Niesamowity klimat. Już nie mogę się doczekać V. MGS IV to najlepsza gra w jaką grałem. Kojima to geniusz. Jest tym dla przemysłu gier kim Bergman dla kina. Uwielbiam gościa.

 

Myślę, że wydadzą to również na PS4 i nowego xboxa w lepszej jakości.

 

EDIT : Czemu to nie jest jeszcze na głównej stronie ? Co chwilę widzę jakiś trailer na stronie głównej, który ustępuje jakością, a przede wszystkim klimatem temu dziełu. Brak Kojimy to wstyd i hańba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności