Skocz do zawartości

Propozycje przyszłych tematów / uwagi


VGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej wszystkim,

 

Z gory przepraszam za te opoznienia. Bitwy oczywiscie chcemy zeby byly jednak w tej chwili mamy pewne probloemy organizacyjne.

 

Samo przygotowanie bitwy to naprawde duzo wlozonej pracy. Prosze tylko o cierpliwosc. Akurat jest taki dziwny goracy okres w pracy i u innych.

 

Przepraszam jeszcze raz, bitwa 3d bedzie, oczywiscie damy ktorys z tematow przez Was zaproponowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... pośpiech ? :D Patrząc na daty wychodzi na to że CGTalk Contest są plus minus tak samo często jak bitwy na Max3d- ja oczywiście rozumiem że trzeba się szanować ale bez jaj, szanowni panowie- jest wolny czas dla sporej części userów- wakacje, ludzie mogą spokojnie podłubać, frekwencja zapewniona, starczy rzucić temat i dać termin do końca listopada a w tym czasie "dograć" jury- proste jak psychika Leppera (chyba że o czymś nie wiem co też bardzo prawdopodobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e najlepszy termin ja mysle jest we wrzesniu jak polowe ludzi ma urwanie glowy :P bo w wakacje to jednak lepiej sie ponudzic :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

rotfl ;) cos w tym jest :D a mi cos mowi ze jednak za niedlugo bedziemy mogli sie pobic, tylko kiedy jakis zlot w wrocku ? :D "poszczelamy" sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy konkurs na miss max3d.pl. Tak czy tak wszyscy modelują cycki- będzie przynajmniej z usprawiedliwieniem :D

 

Hehe, trafne ;). Max3d Hardcore Modeling Challenge "Miss: Baba od szyi do miednicy" (To mało znaczące przycięcie miało by na celu zmaksymalizowanie ilości skończonych prac ;) ). To byłby sieciowy szlagier 2007 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności