Skocz do zawartości

Propozycje przyszłych tematów / uwagi


VGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

TO nie ma znaczenia ile czasu by poszlo na zrobienie tego Kieubaster. Dla nie których robienie w 3d jest jak sex. Sama przyjemnosc. Wazniejsze jest to co zauwazyl F/X ze bedzie mniejszy czas renderu. I bedzie mozna bardziej dopieeszczac tla bez koniecznosci pozniejszgeo zostawiania kompa na noc by wyrenderowal kilka sekund...

 

NIe wiem jak was ale mnie wkuza bezczynnosc kiedy komp renderuje.

 

W sumie nie sadzielm ze moj pomysl wzbudzi taki entuzjazm.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie mozna zrobic rownolegle 2 kategorii bitwy Animacji i Still`a jkaiegos renderka no i po klopocie by bylo i wszyscy byli by szczesliwi. Lolaboga. Nie bluzgajcie mnie nie czytalem calego posta..tylko 2 ostatnie strony..moze juz byla o tym mowa..wesolego karpia Blazej krzyczy.. nie kupojcie tanich zniczy! PZDR dla wszystkich Swietych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Arnet :P W końcu w przeciwieństwie do Ciebie jestem bzkompromisowy :>

hmm cóż to za nowy eksperyment z tym komiksem :)

ja proponuję podpatrzeć konkurencję i zrobić dwie równoległe, na pewno nikomu to nie zaszkodzi ;] a i wilk syty i owca cała. Forum w końcu rośnie i coraz trudniej będzie o kompromis.

 

 

btw. Arnet, jeśli coś Ci leży na wątrobie, to proponuję na priva :> nie lubię widoku latających ogórków ;]

 

edit: peace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna bitwa zostanie rozstrzygnięta niedługo. Większość osób z jury już zagłosowała, czekamy jeszcze na kilka głosów, więc wyniki będą ogłoszone najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Przygotowania do następnej bitwy także już ruszyły...wszystko pod kontrolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zdecydowanie... taką zwykłą, oldschoolową, nieedukacyjną bitwę 3d bez głębokich przesłań i pierdolotów filozoficznych- po prostu solidne rzemiosło którego jakoś mało... ja bardzo proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, RK ma racje - temat nie ma najmniejszego znaczenia. jak bede chcial w bitwie przedstawic auto to i tak to zrobie, niewazne jaki bedzie temat. załozmy ze bedzie moment krytyczny, to zrobie lamborghini gonione przez policje, jak beda maszyny bojowe to zrobie jakis samochod z karabinkami z tylu. to tylko przyklad, chodzi o to ze temat nie ma znaczenia, i tak mozemy sobie wlasnym sposobem go wykonac, to juz tylko zalezy od nas. wazne zeby byla bitwa i dobrze jakby ją zrobiono na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności