Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Gotham - to trzeba będzie się przesiąść, bo z tego, co widzę to ten chyba nie jedzie do centralnej (sic!)

Adek - byłem ostatnio, wszyscy mówili, że Cię widzieli, a tylko ja - zbłąkana owieczka - nigdzie nie mogłem CIę znaleźć.. ;(

 

Btw. mam nadzieję, że wszyscy drukną sobie Avatarki/Xywki na identyfikatory?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehehe.. chłopaki mówili, ze Jerozolimskie są wolne.. :) No ja się zastanawiam nad noclegiem - byłoby ql jakiś tani hotelik znaleźć... w ostateczności mam wujka w Wawie i mnie przenocuje, ale wtedy nici z integracji :) Tak więc czekam na propozycje jakiegoś noclegu - w zeszłym roku czaps i polg znaleźli jakiś nocleg za 20zł/dobę w dobrym standardzie (tj. czysto było :) więc może w okolicy luny też coś takiego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mieszka ktoś w Wawie?? Trzeba jakiegoś noclegu poszukać :) W kupie, czy osobno - jak dla mnei to bez różnicy - byle było tanio :) W zeszłym roku było ql.. chcoiaż moementami nudnawo... a w tym roku ma być ponoć jeszcze senas filmowy, więc zapowiada się fajna zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ja właśnie dlatego mam zamiar jechać, bo są we czwartek :) :D I dobrze, że kończą się w sb, a nie niedzielę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Szukam, ale coś mi to nie wychodzi.. gdzie można jakąś dobą stronę dorwać?? Wie ktoś?? Jakiś warszawski portal by się przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmmmm.. hotel pracowniczy PUMS?? Był tam ktoś kiedyś?? :) Ew. Marion, ale wychodzi troszkę drogo, nawet pokój kilkoosobowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo?? Skoro na forum nie mówisz to na żywo chyba też nie musisz... Nadal nie jest załatwiona kwestia noclegu - czy ktoś z Wawy mógłby nas tu poratować jakimiś wskazówkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panowie :) Dzień dobry panie Leru, dzień dobry panie drUg, panie Dirty :) No i ukłony w stronę szanownego pana SansSerifa :D

Szeryfie - gościniec to-tu i służewiec są w okolicy Luny?? Bo ja niespecjalnie jestem obeznany w Wawie - ceny mają przystępne, pokoje nie wyglądają najgorzej - przeżyłem kilka obozów, to może i to przeżyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serif - yyyyy.......... najniebezpieczniejsza?? .. ieczorem chyba muszę przestudiować papierową mapę, bo z tych w sieci to nic nie wiadomo :(

Btw. wie ktoś czy centralny jest już w użytku?? Bo ponoć tam jakieś remonty były!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert mi odpisal ;) w sprawie noclegu ... no nie chcecie wiedziec ile kosztuje w poblizu kina ;)

 

oto treść ... :

 

Wlasnie uzupelnilismy strone o:

W pobliżu Kina LUNA można skorzystać z następującego miejsca noclegu:

 

Hotel "AGRA" ok. 70 miejsc noclegowych,

ul. Falęcka 9 (obok Madalińskiego);

tel. (0-22) 849-38-81, fax 849-08-25; fax 849-13-75

dojazd do Kina Luna: 1 lub 2 przystanki metrem ze stacji Pola Mokotowskie

lub Racławicka

 

 

Ceny:

 

Pokój jednoosobowy - 140 zł/dobę

Pokój dwuosobowy - 160 zł//dobę

Pokój trzyosobowy - 210 zł/dobę

 

 

Pozdrawiam

Robert Siejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności