Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK

 

GOŚCINIEC TO-TU

03-379 Warszawa

ul. Krasiczyńska 8

tel.: (+48 22) 811 29 96

fax. (+48 22) 675 05 56

http://www.felix.com.pl/puhit_brodno.html

 

pokoje są zorganizowane na zasadzie 2 pokojowego mieszkania z łazienką.

jeden pok jest 2 odobowy i jeden 3 osobowy.

 

zarezerwowałem takie jedno "mieszkanko" - w sumie jest 5 miejsc ale jesli nas bedzie 4 to płacimy za cztery osoby.

 

nocleg kosztujue 28/doba

 

jesli byśmy przyjechali 30 rano do hotelu i opuścili hotel 1-go przed godz 12 to płacimy za dwa noclegi czyli 56 zł.

 

rezerwacja jest złożona z możliwością przedłużenia

 

DOJAZD DO WARSZAWY

Kraków Główny

30.09.04 6:50 IC 3102 RP ZR K

Warszawa Zachodnia 9:29

czas podróży: 2:39;

cena bilet 63,50 + miejscówka na intercity 25 zł. = 88,50

nie ma przedziałów - miejsca jak w autobusie skierowane w kier. jazdy + stolik i jakiś mały poczęśtunek za friko - będziemy mogli łatwo się znaleść

ale za to "książki" odpadają :-)

wysiąść trzeba albo na dworcu centralnym albo na wschodnim

 

jesli na centralnym to mamy dojazd do hotelu przyspieszoną linią autobusową nr 500

 

jesli na wschodnim to mamy dojazd do hotelu autobusem 169

 

DOJAZD DO KINA LUNA

 

autobus 127 - jedzie około 30 min

 

 

trzy miejsca są jak na teraz wolne (ja i brachol + 3 osoby)

 

archangel i m@ti - łapiecie się ?

 

GG 5030282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z kluczami?? Dostaniemy każdy swój, czy nie wiem co?? Można ew. dorobić??

Chłopaki mówili, ze ten gościniec to niebezpieczna dzielnica.... hmmm.... to daje do myślenia.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Ug widze ze same plusy :) M@ti chyba raczej nie ma sie czym martwic...jak widac na DTM mamy rozplanowany prawie caly dzien (w piatek sa nawet zajecia integracyjne :P ) wiec chyba chodzi raczej o miejsce gdzie mozna sie tylko pare godzinek kimnac..jak bedziemy poruszac sie grupa to moze jakos przezyjemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to się piszę na to msce w pokoju.. ale nie mowie, ze sie nie rozmysle :) Co do pociagow - wole jednak to IC... oplaca sie dolozyc 15 zl - a czasy PRLu to dawno przebrzmiala bajka :P Widac Obywatel dawno pociagami nie jezdziles :P Standard dużo wyższy i batonik dostajesz :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie, ja z duzym opoznieniem zawiadamiam iz dolaczam takze, bedziecie mieli w szeregach kobiete, wiec kulturalnie... ;)

 

kobieta fotograf :)

 

Mam nadzieje, ze troche zdjec z imprezy bedzie. W tym roku wyjatkowo nie dam rady przyjechac dlatego licze na tony zdjec i relacji.

 

Kora jedzie jako fotograf od nas, ale zdjecia z cyfrowki rowniez mile widziane beda.

 

A jest ktos chetny do napisania relacji z imprezy na wzor artykulu:

 

http://www.max3d.pl/artykuly.php?id=009_p1

 

fajnie by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - zmiana planów.. przemyślałem to :) Jednak wujek wyniesie mnei jakąś stówę taniej :) Zwalniam takim sposobem moje msce...

Adek- wobec powyższego zapowiada sie, ze bede mial duzo czasu wieczorami ;) Może coś napiszę... :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś już bilety an ten IC?? Jak ktoś zakupi to niech da znać jakie msce, w którym przedziale - reszta "dosiadzie" sie do niego :) Tylko niech szuka tam, gdzie ejst jeszcze okolica wolna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TI - spoko - no problem. dobrze że wiem wcześniej

 

Ja ide dzisiaj zakupić bilety na IC - podam wam miejscówki

 

PS M@TI - w IC nie ma przedziałów - jedziesz jak w autobusie

 

KTOŚ REFLEKTUJE NA NOCLEG W WAWIE

 

- jesli sie nie zgłosi nikt do jutra (wieczór) - odwołuje 2 rezerwacje.

 

PS Archangel - jak przekazać Ci miejscówke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

No ja tez będę już czwarty raz :-)))

ale ostatnie były the best. Mam pytanko, bo nie śledzieł wątku od początku, ile płacicie za ten pokoik 5osobowy, i gdzie to jest

 

Bo ja 2 kumplami zarezerwowałem w Metalowcy na ul. Długiej (może jakis stołeczny zna ten pensjonat) trzy przystanki metrem do kina, cena 170 za pokój trzy osobowy.

 

do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz może ten hotel ? - mieszkasz gdzieś niedalego ?

 

jak bedzie aż tak źle zawsze można odżałować kase - dołożyć troche (zamiast MPK) i wziąć taryfe - może nie od samej Luny

 

szkoda by mi było kamerki a bracholowi laptoka

 

właśnie chciałem zapytac kogos z warszawki, czy zna ba ja jestem jak widzisz z Płocka :-)))

 

ale mysle że za 57 zeta za nockę to w sumie nie drogo. a trzy przystanki metrem to niedaleko :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek -w eim, że się nei da, bo bilet przecież trzeba kupić, to chyba oczywiste! Namiaryu na wagon 9 poszły.. mam nadzieje, ze znajde cos w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Jestem nowy jesli chodzi o forum i 3d :). W kazdym badz razie widze ze sporo ludzi

bedzie na dtm. Jade tam pierwszy raz, praktycznie z ciekawosci :) i glodu

(glodu tematycznego ;) ). W naszym kochanym miescie Lublinie pietnuje sie

strasznie kult sieci komuterowych az do obrzydzenia... bleee.. ile mozna...

Do zobaczenia na warsztatach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz przy wejściu :P Tylko, że dostaniesz z imieniem i nazwiskiem, a jak będziesz miał avatarek to wsadzisz za folię i dopiszesz ksywę :) Btw. idziemyz tego IC prosto na warsztaty jak mam rozumieć?? :D Innego wyjścia w obecnej sytuacji nie widzę ;P Mam nadzieje, ze tym razem jakas porzadna szatnia bedzie!!

 

PS. Robimy jakas zbiorke na stacji?? :) mysle, ze meeting w przedziale wystarczy, no, chyba, ze ktos z nas/was chce zamanifestowac swoja obecnosc na peronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności