Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oprocz tego co Tomek K. ma na kasetach, jest jeszcze materiał zgrywany. O ile coś tam widać, to dźwięk jest pocięty i po jakimś czasie film zaczyna żabkować. To też można wrzucić, z tym, że dla ogolnego wrażenia-oglądania, bo dowiedzieć się coś z tego (wsłuchać) bardzo trudno.

 

A okularki prezentowane tez mnie troszkę rozczarowały przyznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - nie ma co zamieszczać tego materiału z laptopa - ogólnie tam jest nie tylko pocięty dzwięk ale i obraz -

3 sek materiału -- 3 brak - 3 jest -- 3 brak (3 jest - 3 brak .......)

 

z kaste wczoraj zgrałem wszystko

wyszło z tego 3,5 godziny - z czego trzeba bedzie wywalić to czego nie można publikować

 

mam też pytanie co do umieszczenia materiału z rozdania nagród

chodzi mi o prezentowane prace

jesli ktoś ma kontakt z tymi ludzmi którzy dostali wyróżnienia czy też nagrody czy mają coś przeciwko - bardzo proszę o pomoc w tej sprawie oraz info

 

nie jestem pewien jeszcze innych nagrań o których pisałem kilka postów wcześniej - jesli coś wiecie - dajcie znać

 

 

dzisiaj będe to montował - jutro na 100 % bedzie już coś w necie

 

 

pozdro dla all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe najlepszy to byl Staszek:P widze biale misie:D hehe a tak wogole pozdro dla:

Leru, Phantom(hehe przez fajke spoznic sie na FA:P),Kucharzy(heh ach Ci producenci:)),Leandera,Ninji(pracki super),BloodDragona,Scorpiego,Tomka Kosiorka,M@tiego,Kuciela,Traitora,Miska Samuraja:P i wielu wielu innych ktorych poznalem na DTM i pozanim:P heh 3majta sie chlopaki oby wiecej takich imprez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole pozdro dla:

Leru, Phantom(hehe przez fajke spoznic sie na FA:P),Kucharzy(heh ach Ci producenci:)),Leandera,Ninji(pracki super),BloodDragona,Scorpiego,Tomka Kosiorka,M@tiego,Klicka,Traitora,Miska Samuraja:P i wielu wielu innych ktorych poznalem na DTM i pozanim:P heh 3majta sie chlopaki oby wiecej takich imprez:)

 

a mnie, a mnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. hehe widze ze jaos bardziej intersuja wszyskich zdjecia z impreski niz te z wykladow... a to mialo byc ze niby impreska jest dodatkiem do wykladow, a wychodzi na odwrot

2. sie nie bede chwalil kto zabral aparat naimreske ;) rano to sam bylem zdziwiony ile forek "powstalo" ;) bo z tego co pamietam to osobiscie zrobilem tlko pare ;)

3. @dirty sorki, nie chialem cie zgniatac, ale jka to mowia: bywa ;)

4. @p. behemot i behemot... to trzeba miec 18 lat eby to zobaczyc ;) hehe ale dla uspokojenia podaje przyblizona date wydania !fotostory! - weekend - el ninja sie za to zabiera niebawem ;)

5. @leander - zawsydzasz mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Now that is a very good question – and I do believe that the answer unfortunately will have to be a NO!

Some of the material shown are the property of games companies and we only have right to show this to an audience (previously agreed with those owners).

We do not have the rights to make this available in any other size, shape or form – that includes websites.

 

I know it would have been cool to have it up there but I’m afraid it’s a no go.

 

--

 

Niestety ... wyklady beda ale jak widac nie discreet'a ... o ile oni nie maja nic przeciwko to firmy ktorych modele i przyklady pokazuja, ILM etc ... juz moga miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... to teraz ja... :) - nie bylo mnie na forum jakies pol roku, ale ze opierdziel zebralem od paru osob to jestem. Na poczatek wrazenia: nie bylem na wielu wykladach, ale orgazmotron (wbrew opiniom niektorych) dla mnie byl wypas i wniosl cos oryginalnego (zreszta Zbyszek Dowgiałło to baaardzo ciekawy i sympatyczny koles) a nie tylko kolejny tutorial - szkoda tylko, ze moj laptop tych wielkich tiffow nie przerzucal tak szybko i sie chlopak rekami namachal - kto byl ten wie :), Kajko i Kokosz troszke plastikowe ale widzialem niedawno w VM kilka renderow i szczegolnie super animacje twarzy i mimiki i tak naprawde ten kilkunastosekundowy klip niewiele pokazuje, oczywiscie PI i Tomek B. powalili mnie na kolana i wiem, ze dlugo bede tak kleczal - cieszy mnie to, ze ten film powstal w zespole i Polska zaczyna produkowac cos czego moze nam zazdroscic Hollywood - Tomek jak zwykle skromny i to cieszy, ze nie zostal gwiazda (i ulubione pytanie: dlaczego zostales w Polsce? :P hehe), ogolnie warsztaty super i ekipa Rupika pojawi sie napewno za rok - to juz chyba tradycja :).

Pozdro dla wszystkich a szczegolnie dla: Staszka Mąderka (pozdrow ta dupe od chlopaka z mafii - ale se kiedys nagrabisz :D), Dawida (zostal niemal naszym glownym operatorem i wysypywaczem max 7 pre-release :) - sorki jezeli w nocy chrapalem - katar mialem :)), Darka Pleśniaka - niech strace, wszystkie fotki autoryzuje w ciemno; Tomek Kucharz - rozmowa po 10-tym piwie na pewno byla sensowna, choc juz nie pamietam o czym gadalismy :) - nie publikujcie orgazmotrona (Zbyszek powiedzial, ze sprawa jest scisle tajna narazie), jak bedziesz miec uncenzored z knajpy to daj znac na emila (namiary priv poda ci w razie czego adek), podobno masz jakies ostre akcje z Alkiem od nas z firmy po tym jak sie zmylismy (?), a masz moze jak walilem z baski w automat do boksowania? - az sie boje, ze to ktos nagral lub sfotografowal :) hehe... ostro bylo... Adek - masz przechlapane... za rok sie rehablitujesz - czyt. beczka piva 4 all...

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujęć z automatem nie mam - widze że szkoda.

mam za to okrzyki kibica :-)

Jesli chodzi o Aleksandra - nieźle gra naklawiszach :-)

(zwłaszcza przy podkładzie dicho - nie pamiętam jak to leciało

plejs a plejs a luma luma lej. lumaluma lej lumalumaluma lej :-)

 

Archangel też miał w czapie - nie wiadomo dlaczego w pewnym momencie odwrócił kufel i wylał piwo na stól - z tego co wiem to myślał żę jest pusty

 

brachol wygląda jak by sie nieźle napalił (tylko wygląda - bo to była schiza przy muzie)

 

mnie coś odbiło i prawie wszedłem na ławke żeby odtańczyć "taniec mięśnia piwnego"

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mati... a propos - nie podlizuj sie - wolnych etatow nie ma hehe... zelva to po czesku zółw a mialem kiedys taki plecak w ksztalcie żółwia :) - do tego doszly czeste wyjazdy za poludniowa granice w celach okreslanych powyzej 18-lat i jedna taka ladna czeszka na mnie wolala zelva :) - tak mi zostalo... 10 lat sie mecze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid sle ci all na priv do pogadania na gg pozdr

a walilem piescia na 780 a glowa na jakies 560... rekord maszyny 830... ale nie wiem czy z glowy czy z piesci :D hehe... tylko, ze ludzie to rozbieg biora zeby w to walic - czy ktos kiedys dal komus w pysk z rozbiegu i ma zmarszczki?? idiotyzm - ci co byli przy maszynie wiedza o co biega

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności