Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIe wiem - reszta chyba śpi :-) tak wygląda jakby z kraka jechało żeczywiście tylko 3 osoby

 

PS - Avatarka właśnie będe drukował - wam też drukne

M@ti - jakie są te identyfikatorki ?? - jak byś mi podał wymiary avatarka tak by ładnie spasował to drukne Wam na papierku photo

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9x5,5 cm - standardowe identyfikatory :)

Eeej, czyli jedzie nas 4, czy 3?? Bo robi się coraz mniej ;)

 

PS> To może sobie jakiś transparencik zrobimy?? ;)

PPS> Jak już drukujesz avatarki to nie takie, żeby zakrywały cały identyfikator... możesz ksywę pod avatarem dorzucic ;) :P ..jak już chce Ci sie robić :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czterech - zapomniałem o sobie

 

PS: jeśli zrobię sam avaterek (4 x 4,5 cm z podpisem ksywki na dole)

to jesli na ich identyfikatorkach na całej długości będą dane to na pewno zasłoni część - napisz mi jakie dane oni umieszczają a jakie byś chciał

 

propozycja

 

po lewej avaterek - pod nim ksywka

po prawej od góry

MAX3D.PL

Imię, nazwisko

miasto,

 

PS - Krzysiek - na pewno chcesz tego ryjca z warkoczami na identyfikatorku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> To może sobie jakiś transparencik zrobimy?? ;)

:D

 

Proponuję "Drużyna lajkonika" :)

 

PS - Krzysiek - na pewno chcesz tego ryjca z warkoczami na identyfikatorku ???

 

To moja muza.

Mialem 2 avatary, oba wcisne, podobnie jak wygląda symbol "%", gdzie koleczka to avatary. Wczesniej uzywalem innego, a po moim rocznym come-backu uzywam innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te avatarki mają byś z imieniem, nazwiskiem i miastem ???

 

nie. Wystarczy wzór dna i siatkówka ;)

 

Nie wiem czy się pojawię (w czwartej raczej na pewno mnie nie będzie). Może jakoś uda mi się wyrwać na piątek i sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy w moim identyfikatorze mogłaby być ksywa przez duże "T" :D jakos tak łądniej mi wygląda ;) :D Pliiiisssssssssssss... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nic sie nie stalo :) Takie moje male zboczenie :)

 

Teraz prosba do tych, ktorzy wybieraja sie z KAMERA!! :)

Interesuje mnie bardzo tresc wykladu:

15:30-16:15 Zbigniew Maciej Dowgiałło Aspekty piękna w sztuce komputerowej

Jeśli ktoś będzie miał kamerkę to będę bardzo, bardzo wdzięczny za udostępnienie mi tego materiału filmowego po warsztatach... Z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety poraz kolejny dalem plamy z wyjazdem :( a mialem dolaczyc do tych co z kraka jada... mam nadzieje ze nastepnym razem wkoncu dolacze.

 

Tez tym razem mam nadzieje ze bardziej bedzie powazne podejscie w kwesti relacji video, DTM jest organizowane od 2000 roku a malo takich relacji jest... a szoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra po pierwszym dniu stwierdzam ze bylo fajowo, poza pokazami monitorow i Zbrush-a, kompy wykrzaczaly sie srednio co 6 minut ale to wina service packa 2 (nie instalujcie), poznalem chlopakow z maxa (po identyfikatorkach of corse), discreet byl swietny a pokaz jak firma rupik pvp robila teledysk mnie rozbroil, Maderek był ponad to wszystko i swymi opisami i wypowiedziami potrafil rozbawic i zaskoczyc wszystkich, pierwszy dzien udany, czekam na jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dzien tesh udany...wiecej Maderka...ale gosc od PSP9 nie wiedzial wogole czemu sie tam znalazl...a tymbardziej co robic z tym programem...ale pokaz animacji poklatkowej wymiatal :P 2h a facet na trzezwo (chyba :P) przesuwa wyciete tektorki symulujac ruch :D masakra :)

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no malo ale zawsze cos, tak na dobry poczatek. Jestem ciekaw jak tam dzien dzisiejszy wypadl, jak pokaz Fallen Art i wyklad BigL.

 

Na zdjeciach widze glownie znajomy z firmy Janusz Rupik ze stoiskiem z logo AVID ... zadne inne firmy sie nie wystawialy w tym roku. Tak ubogo widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bigi nie dawal wyklady... ale Fallen Art swietny ogolnie ten dzien byl super co nie Phantom ;) hehe ja chce jeszcze raz pozdro dla ekipy z lodzi co wracalem z nimi:P Polibuda rules

 

PS: Tomasz Kucharz odezwij sie na gadulcu oki? i ty drugi Tomek tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt :) czekam na nagrania Kucharzy :P a co do Fallen Art'a...uczucia mam mieszane...a z tego co wiem...duzo ludzi mialo podobne odczucia co moje :) (mieszane znaczy sie :P) trzeba to poprostu zobaczyc... a teraz... pozostaje cieszyc sie zdjeciami ...i czekac na kolejny DigiT 2005...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzis bylo super takze, Falen Art wymiata, stwierdzam ze poziom prac konkursowych duzo lepszy niz w zeszlym roku, max 7 nie ma duzo nowych opcji ale stwierdzam ze te ktorych nie bylo w poprzednich wersjach przydadza sie niezmiernie.

 

ps. M@Ti zalapales sie na zdjeciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę - LOL ;) - wygląda to tak, jakbym z JR współpracował.. (co oczywiście byłoby mile widziane - Januszu, czekam na Twoją ofertę - mam nadzieję, że zauważysz z jakim wdziękiem wykrzaczam na tej ostatniej focie maxa 7 i uczynisz coś ku temu, bym mógł nad tą techniką pracować ;) ).

Ogólnie było świetnie - impreza przerosła moje oczekiwania.. być może dlatego, że to już kolejny raz... atmosfera rządzi, ludzie byli wypaśnięci :) Nie chce mi się wpisywać znowu pozdr00wek dla wszystkich, ale myślę, że wiecie, że w tym mscu powinny znaleźć się pozdrowienia dla WAS - ludzi, którzy byliście tam z nami... :)

Czekam na materiał wideo.... :) A wierzcie, bądź nie (tak, to do Was - do Was, którzy nie byliście ;) jest co oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//sorki,ze w 2 czesciach,ale wyskoczylo mi, ze mam za duzo buziek w poscie - jak sie da to niech to moDd sklei w calosc :) //

 

Największa porażka DTM - koleś który nawijał o orgazmotronie, herr Dowgiałło - gdyby nie to, że spodziewałem się zupełnie czegoś innego to rzeklłbym iż koleś ma dość oryginalną wizję... niestety w aspekcie tytułu, na który liczyłem jego wizja mnie przerosła i zjadła...

Druga porażka - wykrzaczalnośc prezentowanego softu... :)

Hasło warsztatów:

Staszek: Zapraszamy na prezentację monitorów.

eLNinja(nie bijcie, jak się mylę :D): Eeeee.... tego się nie da ciągnąć z neta, nie idziemy :) :P LOL

Główne zajęcie na DTM'04 - jedzenie ;) (ave TelePizza :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności