Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czyli mam dzwonić, tak?? :)

Qrde, ale na Służewcu to ja mam wujka.. wiec chyba on by mnei taniej wyszedl :) ....no ale zobaczymy! Jest stamtad jakies bezposrednie polaczenie autobus/metro etc. pod lune?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej jadę... w poniedziałek kasę wpłacam (jak mi się nic nie stanie do tego czasu),a później dogrywam nocleg - jak się nie znajdzie hotel to śpię u wujka (proste i logiczne dla mojego małego łebka :) )

Leru - wujek jest spox ziomek, tylko że to były wojskowy... także pobudka rano, cisza nocna, a dzieci już powyjeżdżały z domu, wiec nie bardzo jest co wieczorkiem robic... chociaz jak bedzie mozna kupic archiwalne numery 3d to tak jak w zeszlym roku bede studiowal artykuly... ale to ten mniej optymistyczny wariant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TI - pomysl ;) wolność,Piwo,wypad wieczorkiem .... to wszystko za jedyne 23-37 zl w hotelu ;) pomyslec ze ini beda gamgac i smiac a ty bedziesz pompki na podlodze robic ;)

 

a ja za to juz nie pojade ;) cieszycie sie nie ? ;) cos wyskoczylo i ble :/ e tam za rok to bede juz napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.. w sb chyba zadzwonie do tego hoteliku zapytac o miejscowki..

btw. wie ktos czy pomysl z wieczorkiem filmowym na DTM'04 przeszedl?? Bo ja z checia bym cos obejrzal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie najgorsze to hoteliki - dzisiaj wieczorkiem zadzwonie i coś zarezerwuje. Jakiś większy - wyjdzie taniej (i weselej)

 

Pokoje we felixie (tym na ursynowie) są 5, 6, i 7 osobowe.

Zależy ile osób się zdeklaruje to taki zarezerwuje - może się jeszcze potarguje :-)

 

Wiec kto chętny na współlokatorstwo ??

 

POZDRWOWKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jedziemy tym IC z Kraka we czwartek rano (wiecej na poprzedniej stronie), spimy w Felixie.... do Felixa pakujemy sie odrazu po przyjezdzie, czy z pociagu jedziemy do Luny??

 

edit: w tym hotelu:

 

http://www.felix.com.pl/puhit_bok.html

 

 

edit: tym pociagiem

 

3. Kraków Główny 30.09.04 6:50 IC 3102 RP ZR K

Warszawa Zachodnia 9:29

czas podróży: 2:39; Kursuje Pn - So

 

InterCity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że z pociągu odrazu do luny - ciekawy jestem tego tematu

10:30 11:30 Staszek Mąderek Proste efekty w tanich teledyskach

szkoda było by opuścić -

myśle że podczas jazdy będziemy mieli na tyle czasu żeby się zdecydować gdzie jedziemy - ja osobości wolałbym odrazu na wykłady

ale się nie upieram

potem jak bedzie coś małociekawe możemy nagrodzić się pifkiem

i dalej na wykłady

a wieczorkiem ....................

jak sie zgadamy to może nawet zostawimy bety w hotelu i dopiero na wykłady

jak było by nas 4 czy 5 osób to możemy się złożyć na taryfe i objechać do felixa i zdążyć na wykłady - bedziemy mieli na to niecałą godzine

 

M@TI - łapiesz sie na pokój ze mną ?? - mam rezerwować ?

czy każdy na własną ręke rezerwuje ?

 

PS: bierzemy jakieś "książki" na droge ?

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?? Pod globusem?? Ja bede łapał tego IC w locie, wiec od razu do IC... jak ktoś kupi bilety to niech szuka w przedziale, gdzie jest jeszcze troche wolnego msca, zeby reszta dokupila w okolicy :)

 

A co do pokoju... Hmm... jeszcze nie wiem, podejrzewam, ze bede chetny, ale nie mowie na 100% - rozwazam mozliwosc nocki u wujka ;) :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że trzeba się decydować co do noclegu - jesli nie zarezerwujemy może sie okazać na miejscu ze nie są już zajęte - na takie ceny może być wiele chętnych - a to juz było by źle

Jesli chodzi pociąg to musimy jakoś wykombinować żeby jechać w jednym przedziale a nie rozsiani po całej ciufci. może przez GSM - telefony na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel - chce zamówić 5 osobowy pokoik - m2i jeszcze nie jest pewien na 100 %

 

jesli Ty jesteś pewien na 100 % to daj znać

bo jesli zrobie rezerwacje 5 osobowego pokoju to bede musiał zapłacić

potem za puste miejsca

 

M@TI - nie wygłupiaj się z tym wujkiem - jak bedziesz chciał to zostaniesz u niego po warsztatach - a teraz dawaj do FELIKSA !!!!!!

PS - czy mógłbyś się okreslić dzisiaj przed 18 na 100 % ?

 

 

ktoś jeszcze byłby chętny ?

 

Archangel - czyli mam rozumieć że deklarujesz się na nocleg w FELIXIE na 100 % i mam dla Ciebie zarezerwować miejsce ?

 

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie chlopaki organizujcie po potem bedzi eplacz i lament

nie liczcie ze wrocicie z warsztatow o 19 tej wieczorem do domu

bo wraca sie o 2-3 rano

wiec moze jakis wujek M@tiego bedzie niezle wkurzony ze jego maly brzdac wraca po nocach :)

 

do zoba

fotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli człowieka mającego 195cm wzrostu nazywasz małym to ja nie wiem jakie Ty masz wyobrażenie o wielkościach.. hmm.. w sumie fakt - architekt... no wiec perzy tych wszystkich budyneczkach mały rzeczywiście jestem ;)

 

PS> Jak skoncze spisywac oświadczenie sprawcy dla kolesia, który mnie wczoraj puknął to napisze co i jak z mieszkankiem, ale od razu mowie, ze pokoj wiecej niz 3os. nie wchodzi w gre, bo klucz bedzie jeden, a to znaczy, ze caly czas 3ba 3mac sie grupy... a ja nie lubie tego ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłaciłem wczoraj kasę.... i własnie dochodzę do siebie po 18tce kumpeli....

Co do pukniecia - zaparkowałem sobie, bo na trening szedłem, fure ojca i jakiś koleś sobie nie wcelował, żeby mnei ominąć i skasował mi zderzak i tylnie światło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha jeszcze jedno - jtro dzwonie do hotelu - dowiem sie co i jak - rezerwacje, miejsca w pokojach, itd... dam wam znać

 

ps - czy można nagrywać wykłady - kilka dla mnie jest fullll interesujących

 

ps2 - weźmienmy z bracholem LAPTOKA to może zrobimy sobie własne szkolenie :-)

 

pozdrówka dla all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywac wyklady to nawet wskazane

potem chetnie sie do nich wraca

nikt nikogo nie bedzie ganial z tego powodu :)

co prawda nie wszystkie musza byc super ciekawe

ale napewno kilka sie wyskrobie przez 3 dni

 

i jeszcze Tomku.. tam na salach bedzie sporo komputerkow do prywatnych szkolen

ale mimo to jesli chce ci si etargac Lapa , bankowo ci sie przyda :)

tlyko jak chlopaki z Discreeta zobacza ze masz nielegala, moga byc ostro wnerwieni

polecam Reinstal systamiku i grzecznie 30 to dniowa wersje zainstalowac :)\

serio

 

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jak z tym noclegiem?? Dzowniłeś?? Bo jak nie to ja dzwonię dzisiaj :) Zreszta pewnie i tak zadzwonie ;)

Co do treningów - gram sobie w kosza czasami.. kiedyś miałem nawet plany co do tego, teraz to już tylko pasja... niestety za wcześnie przestałem rosnąć :D ..no i mieszkam za daleko od ligowych klubów - albo miałem po prostu zbyt mało determinacji do ciaglego dojezdzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja sie pisze na nocleg z Wami ! Pisalem Ci sesemesa ale nie wiem czy dotarl. Jak bedziesz dzwonil i rezerwowal miejsca to nie zapomnij o mnie :) ...pewnie jak dobrze pojdzie to spotkamy sie na dowrcu PKP w Krakowie..trzeba jeszce tylko cos zdzialac aby znalezc sie w tym samym przedziale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności