Skocz do zawartości

meeting na DigiTechMedia 2004


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a tuz obok byl wypasiony bar z domowym jedzeniem za 12-15 zl..

jakies 4-5 min z buta.

 

gotham_ wrecz zdumiewa mnie twoje podejscie.no gratulacje.

ninja_ty wcale taki little nie jestes :) hehe,..to tylko taka zmylka.Uwazajcie na little bo to szatan w owcej skorze :). pozdroweczka :)

 

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac na fotce, Kris_R obslugiwany jest juz przez najnowsze CharacterStudio4.2 ;)

 

 

a gdzie sie podziewa Archangel czyzby nie dotarl do domu, hue hue bo my mamy skrypt zrobic !!!!!! ale ciii narazie :D

 

Wysoce prawdopodobne, w momencie jak wrocilismy, wlasnie zaczynaly sie derby (czytaj: jihad) Wisla-Cracovia, a on mieszka kolo stadionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 40 min skończe 3 kasetke.

Jutro na ftp zapodam discreet-a - trzeba to skompresować a już padam przy kompie

kolejno codziennie będę coś dodawał

 

nagranych jest kilka materiałów do których nie mam pewności co do publikacji w necie

 

Virtual Magic - Kajko i kokosz - ???

FA - tego na pewno nie

Efekty w tanich teledyskach - to będzie montował już sam St. Mąderek

Aspekty Sztuki wykład - ?? - myślę że no problem

Orgazmotron - raczej może być kłopot

Odpowiedzi T. Bagińskiego na pytania - chyba nie bedzie miał nic przeciwko

Pijaństwo w knajpie - tu trzeba będzie wyciąć ponad połowę

Zajawki z sali przed kinem - raczej bez problemu

rozdanie nagród - ??? - chodzi o animki ale chyba no problem

 

reszta poszła z dymem

 

PS ADEK: - prześlij mi namiary na ftp - (poprzedniego priva nie dostałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wreszcie dochodzić do siebie po powrocie z Warszawy. Miałem pecha, bo od pierwszego dnia złapałem przeziębienie, które totalnie zepsuło mi samopoczucie. Pomimo tego byłem przez trzy dni... darowałem sobie tylko imprezę po wykładach w piątek.

Ja osobiście uważam warsztaty za udane. (pomijam swój wykład....według mnie klapa... i chcę o tym zapomnieć. NA szczęście po wykładzie i w kolejnych dniach pogadałem z wieloma osobami zainteresowanymi combustion i chyba udało mi się trochę naprawić co nieco z tego chaosu z wykładu.)

 

Co mi się osobiście podobało:

Miałem możliwość jak każdy na warsztatach zresztą... przetestować okularki 3d. Rozdzielczość 800x600 dla każdego oka. Zdecydowanie lepsze od tego co miałem kiedyś okazję oglądać. W tych okularkach efekt był naprawdę fajny.

Wykłady Discreet i przedstawienie możliwości nowego maxa. Fajna sprawa....

Kilka fajnych prac nadesłanych na konkurs.... Trzy bardzo dla mnie sympatyczne w kategorii Bajka i kilka innych.

Pokaz filmu Fallen Art – extra...

 

Co do Kajka i Kokosza.... to o ile tło jest Ok. To jakoś niezbyt potrafiłem zaakceptować wykreowane w 3D postacie Kajka i Kokosza. Bardzo trudnego zadania podjęli się ludzie z VirtualMagic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejako podzielam Twoje zdanie odnośnie K&K.. wydaje mi się, że jeśli chłopaki chcą iść dalej za ciosem to czeka ich wiele poprawek i duuużo pracy... poza tym, może to wina rzutnika, ale było tak jakoś mało kolorowo... bez wyrazu troszeczkę, a myślę, ze łaśnie to stanowi dużą część sukcesu filmu animowanego (Katedra, Chubb-chubbs, FA, Shrek)

 

PS. też tych okularków nie widziałem... ;( Tj. widziałem, ale nie spróbowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłeś się....

Widocznie nie widziałeś pierwszych wersji okularków 3D.

Fakt że daleko im jeszcze do ideału. A przy porównaniu ich do tego co oferuje IMAX to już w ogóle tragedia. Jednak jakość obrazu wyraźnie się poprawiła. Czuje się już wyraźnie głębie.

Minusem jest w dalszym ciągu fakt iż obraz 3D w okularkach widzimy tak jakbyśmy patrzyli na ekran 17” monitora. brak jest tego poczucia przestrzeni bo ekran jest wciąż za mały... ale jest już zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeech co ja tam widze w galerii ... pijackie libacje i komputery, zeby kobiet bylo wiecej to by super biba byla :)

a ta Platige Image to dziura jakas, to tam robia te fajne animki? ja tu sie kurna szklanego wiezowca spodziewalem, a to jakas piwnica bez okien ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem pozdrowic ta kolezanke. Boba tanczył na rurze w postaci drewnianego slupa (zreszta jest w tym mistrzem) zeby zwrocic jej uwage ale ja od razu wiedzialem, ze kobiete z DTM zainteresuje jedynie facet z aparatem fotograficznym w garsci :)

 

dzudzu: Platigi maja wypasiona siedzibe, stylizowana nieco, ale wszystko z premedytacja i z wykorzystaniem okolicznosci (bunkry pruskie czy cos takiego).

 

Aha, w ogole szkoda, ze na fotkach nie ma tak wielu osob z max3d, ktore mozna bylo spotkac. Mam nadzieje, ze dojda jeszcze inne zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności