Skocz do zawartości

Robot 3d: Shiba


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok dorobilem mu to i owo, jeszcze troche detalu i mozna texturowzac : ], niestety nie mam pomyslu na scene i narazie zostaja w planie biale tlo: ] ostatnio cos mnei przesladuje ta rozbudowana sceneria: ] a kolorki robota to pewnie taki piaskowy zolty i taki czerwono-brazowy wszytko w matowej fakturce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007--> ma ale dlatego ze niski jest meschsmooth a najlepsze jest to ze wiekszosc powstalo z geosphere i to dosc kanciastego, po wygladzeniu lepiej sie prezentuje: ]

Salvator--> hmmm 4 bo wiecej sie nie miescilo,,, serio: ], co do niestabilnosci to pewnie dlatego ze planakra jest nizej od stop: ]

Vorek-->dorobie dorobie, narazie spedzilem nad tym z 3-4h wiec jeszcze troche dorobie: ], co do animy to hmmmm zobaczym ale nei mam pomyslu na nia: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... nie oszukujmy sie - model skaszaniony, ale jakbyś napisał, że to speed moeling to możnaby uznać, że jest ok... wszystko zależy od przyjetych założeń i kryteriów oceny :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak textury,,,, takei albo jednolite typu shellac, decydujcie bo dla mnie nei ma wiekszego znaczenia, tylko ze wtedy byl by innej koorystyki bialy i np czarny lub szary,

 

darkelf-->myrami? sory ale chyba nie kumam: ]

nielot007-->n.p : ]

SansSerif--> thx: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr0cK--> troche zle sie wyrazilem, bo ta reka to zwykly box, tylko ze ja robie boxa pozniej edit pozniej mooth edit smooth i tak w kolko, a to jest box z 1 smoothem, ktory pozniej byl edytowany i z niego zostal wyciety ten kawalek aby wygl na oddzielny,,, i dopiero na to nachodzi smooth na 2. siatka ok spoko ale jak bede przy swoim kompie: }

 

dla teszty--> spoko macie racje, tez sie nad tym wachalem, ale spoko zrobi ego w plastiku tak bedzie ladniej i bardzije domowo a taki ma miec wlasnie charakter: ] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam postanowilem kopnac lekko pracke i dorobilem grubasowi kumpla, tak bedzie wygl scena finalna oto siatka tylko mocno nieczytelna,,, limity wagowe zmusily i odrazu liczba poly ale tylko w renderze, w w viweportach jest pewnie 4x mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również bardziej podoba się ten drugi.

Skojarzenia z teledyskami hh lub rap`owymi są również trafne.

 

Fajnie jakbyś powiększył towarzystwo o kilkanaście cycatych robotów. Najlepiej jakby wszystkie były takie same ;). J Wtedy masz scenkę z teledysku jak żywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności