Skocz do zawartości

Scena 3d : Gas Station


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czerwony za ostro bije po oczach , dziwny color bleeding od hydrantu na asfalcie ?! ktory nie jest mokry ? z 1 strony dzwi sa obtarte a z drugiej nie , obetrzyj je bardzo mocno gdzie jest zalozony lancuch. Zrob troche malutkich zaciekow pod napisami , reszta ladna , czekam na upd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jakies normalne cienie, ostrzejsze, moze troche brudu? na stacji przewaznie sa plamy na betonie, poza tym moze jakies popekania? zaciemnij textury na dole przy alczeniu z ziemia.. te cegly, tak samo beton, przy trawezniku przyciemnij go, ceglowki ladne tylko tak ciut za nowo dla mnie, moze obroc troche samochod bo bardzo nieciekawe ujecie, daj go pod katem od kraweznika, nie wiem, jakies 20 stopni, bo narazei to wszystko od linijki ustawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem tej ładnej pracy jest to, że wszystkie elementy otoczenia (oprócz kabla zasilającego lampę) są idealnie prostokreślne, niczym nie naruszone, a podłoże idealnie płaskie jak tor formuły1 - A ich postarzanie i podniszczanie to jedynie tekstury, to mocno widać i wrażenie realizmu zostaje zachwiane, w zasadzie w ogóle być go nie może.

Albo inaczej - wprowadziłeś tak symboliczne zabrudzenia / podniszczenia - żeby broń Boże nic sie nie zniszczyło! ;)

To taka moja uwaga.

 

A samochód - jaki jest każdy widzi :)

 

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do realizmu to tej pracy jeszcze daleko......

Po pierwsze nie podoba mi się chrom zderzaka i felg....

Po drugie mur z cegieł jest strasznie płaski, ściany jak od linijki - a przecież cegła na kantach powinna być postrzępiona!

Poza tym wszystko trzeba przybrudzić(samochód jak prosto z myjni;) i wywalić ten glow!

Mógłbyś też pomyśleć o lepszym ustawieniu świateł(i cieni) bo wszystko jest jakoś za bardzo równomiernie oświetlone!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się twoja pracka podoba (sam chciałbym choć tak modelować i teksturować), choć faktycznie patrząc na samochód to wygląda jakby wyjechał prosto z taśmy produkcyjnej... można go troszke przybrudzić. Pozdrawiam i miłego dalszego poprawiania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym murem to macie rację nie da się ukryć jest za idealny ,a jesli chodzi o chrom to narazie nie potrafię go poprostu zrobić.Banał???Gdyby ktoś mógłby mi pomóc z ty piekielnym CHROMEM było by miło.Może chciaż linki do tutoriali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: neon ja sie swieci w dzien to i tak go nie widac ze sie swieci _ blad logiczny masz w scenie.

2.. juz dobra texturka cegly, mozna by jeszcze ja lekko podmalowac i zuzyc, ale delikatnie,..reszta texturek to bardzo slabe obrazki. to dlatego ciagle nie ma tego efektu realnosci.

Widac ze oswietlenie masz obcykane,..praca nad realem to w tym wypadku ladnie namalowane texturki

Jakis lepszy szderek chromu na zderzakach by sie przydal.. jest bardzo plaski

Cos masz z fejkowaniem swiatla, bo za maly cien jest pod nadprozem , nad drzwiami, a za duzy w takim razie pod samochodem..Te dwa cienie do siebie nie pasuja.

I chyba napisz Pensylwania ma za duza saturacje, chodzi o mapke jaka tam wrzuciles na model.

 

kurde..popracowalbym moze jeszcze raz nad logika oswietlenia..scena sie ZAMYKA, wiec fajnie by wygladalo ostre slonce wpadajace od lewej,.. w zderzaku dzialoby sie sporo i jednoczesnie scene nabralaby ciekawszego nasycenia.Obserwator chcialby wiedziec co sie dzieje po prawej , tam dalej,.. to wszystko uzyskach kombinujac ze swiatlem

 

calosciowo scenka na bardzo wysokim poziomie

sliczniutka

 

:)

 

pozdr

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności