Skocz do zawartości

Scena 3d: My room


Avari

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie doskonalenie sie w szybkim acz dobry mdelowaniu, oraz texturowaniu z czym beda wielki problemy bo kompletnie nie umien tego robic i w zasadzie to wiekszosc ladnych modeli jakie zrobilem schrzanilem texturami. Jest to moj pokój, moja mala ojczyzna...hyhyhy....

 

Wszelkie rady co do modelow no i nieszczesnych textur mile widziane

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moja gitarrra...moze nie idealne odwzorownie ale mnie sie podoba....jest jeszcze kilka innych elementow, postaram sei dzisiaj wrzucic chociaz nie wiem czy mnie mama do kompa dopusci (mam z mama 1 a ona na nim pracuje i wlasnienocke zarywa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nop...racje macie..gitara do remontu. troche sie sfrajerowalem bo moglem se ja wziasc przed oczy i wtedy modelowac to by bylo inaczej, a tak to mi sie nie chcialo do pokoju co chwila biegac i wyszlo takie niewiadomo co...Ale - Vorek - proporcje sa dobre, przynajmniej gryfu i pudla rezonansowego (mierzylem), do poprawki co do proporcji ida wiec tylko progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...poprawilem pudlo gitary, chyba jest dobrze...oprócz tego jeszcze swiecznik i stolik koło łóżka....

 

Aha...jak zrobic jakis napis na "kartce". Bo ja mam na scianie kilka takich cytatów na kartkach napisanych...please help...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gitara to jak z plasteliny wyglada. Kanty na pudle sa za bardzo zaokraglone. To samo z tym plastikiem pod otworem rezonansowym. Za duzo meshsmootha dales. Moze potraktuj krawedzie chamferem i dopiero wtedy wygladz?

Mi ta gitara jakos tu jeszcze nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za tak mizerny postep ale ni mam czasu, mam mature i przy kompie siedze naprawde w wolnych chwilach...prosze o wyrozumialosc...

 

wrzucam parę renderkow tego co zroblilem....gitary nie obilem - zapomnialem :p

 

lampka przy łóżku

zapełnienie regału przy łózku i biórku (tego buga w postaci nieprzylegajacych do siebie ksiazek juz poprawilem :p), na tych pólkach jeszcze cos bedzie, to narazie tylko książki...zrobilem jeszcze ramki na obrazy ale zapomnialem wyrenderowac...nastepnym razem bo juz jest późno...

 

Aha...i poprawilem juz koc i stolik przy łóżku...ale tez zapomnialem wyrenderowac...lol....:p

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qw******... ***, ****

 

No i kicha, nie wiem co sie stalo, ale mi programik nei chce otworzyc mojego pliku, wku***** sie niezmiernie, no ale co ja na to poradze, a od początku pracki robic mi sie nie chce, choc moze zaczne...ale z oporami...

Kurde, a wlasnie wziolem od kumpla cyfrowke i zdiecia obrazow zrobilem i LOL...

 

No coz, pracka nie bedzie skonczona a administratora prosze o usuniecie watku... hlip ;(...

 

Pozdrawiam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa nie chrzan tylko sluchaj .......

 

jesli bedzie dobrze to moze pomoze :

wejdz do katalogu backup czy autobak w katalogu maxa i otwórz pliki co tam sie znajduja z maxa .... i pamietaj .....

 

NIGDY NIE WYLACZAJ KOMPA BEZ ZAMYKANIA SYSTEMU (RESSET I POWEREM) Bo maxik tego nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm........no chyba to bylo jakies archiwum czy cos, tak?...no ael juz lipa bo coby sie nie nudzic odpalilem inna pracke i "mojego pokoju" juz w autoback"u nie było...hmm...a gdyby tak pzeinstalowac Max'a? jak myslicie...help me please!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merge to taka opcja, pozwalająca wstawić do sceny obiekty z innego pliku. Jako że twój problem może tkwić w uszkodzeniu pliku, możesz spróbować otworzyć nową scenę i opcją merge wstawić wszystkie obiekty z tamtego pliku. W taki sposób będziesz miał nowy pliczek:). Niestety, trzeba się liczyć z tym, że uszkodzony plik, może odmówić posłuszeństwa również przy pocji merge, ale zawsze warto spróbować:)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kicha.... z marge tez nie idze... eeech...ja moze jutro spróbuje maxa przeinstalowac...ale nie wiem czy to cos da, bo przeciez poblem tkwi w pliku a nie w programie...

 

ale wiecie...nawet sie nie zalamalem...koncze teraz inna pracke...pierwsze updaty zamieszzam w nowym temacie...

pozdrowienia i dzieki za wszelkie rady udzielone mi podczas modelowania pokoju (szkoda ze do textur nie doszedlem).

Avari... :-|

 

Ps. Do administratora...usun ten watek, bo juz chyba nic z tego nie bedzie...a jak cos wyjdzie to zaloze nowy o tej samej nazwie i tyle...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności