Skocz do zawartości

Postać 3d: Pan rzeźnik


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przez tą fakturę na brzuchu i braki w zróżnicowaniu speculara + problemy z fajnym zagospodarowaniem wiekszych przestrzeni (brzuch, szable, ramię) wygląda raczej jak model na mobilki. Ale mimo wszystko zazdroszczę kolejnego skilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf - speków i shaderow tu nie ma:) to czysty screen z zbrusha podmalowany na szybko... jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni jak brzuch itd to uważam ze nie powinno ładować się wszędzie pełno elementów i detali, oko musi gdzieś odpocząć wiec kontrast ze spodniami oraz mechanicznymi elementami gdzie jest sporo detalu,jest proporcjonalny, dzieki ! :)

LukaszD - mechanika na plecach trochę w maxie troche w zbrushu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie, wiec sie wypowiem.

 

Mowisz, ze nie wszedzie trzeba wrzucac detal i zgadzam sie w 100%. Tylko forma ogolnie powinna byc wtedy solidna, a tu troszke jakby kuleje. Chyba nie moglas sie zdecydowac, czy ma miec tlusty brzuch, czy kaloryfer;) Faldy z boku troche jakby z innego materialu niz skora, pod ktora jest tluszcz (kamien?). Concept bardzo genericowy - zamienmy rece na ostrza, a w gebe wsadzmy rurki z plecow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - miało być obrzydliwie, czyli dużo zwisów skórnych na brzuchu, nie chciałam aby to był balon jak to przeważnie bywa u grubych osób ale coś co może było balonem i rozciągnęło skórę natomiast fałdy z boku są naciągnięte przez kręgosłup mechaniczny..wszystko miało być przede wszystkim jednym wielkim obrzydliwym flakiem:). Koncept genericowy bo idzie najprawdopodobniej na figurkę 3d aby można było "ozdobić" biurko :D hiehie

 

przykłady brzucha takiego jaki chciałam uzyskać... chociaż te sa jeszcze mało flaczaste (tylko dla ludzi o mocnych nerwach! XD)

http://img534.imageshack.us/img534/1016/xh67.jpg

 

 

ym91 - właściwie nie:) ale super postać:) dzięki !

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia:D już się nasłuchałam takich pytań:) "jak sobie sznurówki wiąże" "jak się podrapie" i bardziej niesmaczne pytania :D ale może darujmy sobie analizę bo jeszcze do jakiś przykrych wniosków dojdziemy heheh :), dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to sa rekawice na dloniach. Gdy konczy swoja robote to sciaga je z dloni i idzie bawic dzieci. Nie wiem w czym widzicie problem:) W przeciwnym wypadku nalezaloby spytac boksera, w jaki sposob wybiera numer tel na komorce;)

 

...a maska na twarzy konieczna - w piekle sie troche pyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf - jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni jak brzuch itd to uważam ze nie powinno ładować się wszędzie pełno elementów i detali,

całkowicie się zgodzę, bardzo dobre podejście miałem na mysli raczej możliwość umieszczenia tam np. owłosienia. Ale rozumiem też, ze z takimi szblami golenie klaty musiało zostawić podrażenia w postaci tej gęsiej skórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor - dokładnie tak jak piszesz XD

Olaf - wiem że można zawsze lepiej coś zrobić:) ale nieraz warto powiedzieć stop i zabrać sie za coś nowego:) szczególnie jak klientowi się właśnie taki podoba:) ...hmm i grubasy chyba rzadko maja owłosione brzuchy...myślałam bardziej o jakiś bliznach, szramach albo wyrazistych szyciach rozprutego brzucha :) może tatuaże jakies...

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności