Skocz do zawartości

Najlepsze krople do oczu


Kilpo45

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich kropli do oczu używacie i możecie je polecić ? Wiadomo, że spędzając sporo czasu przed komputerem to czasami oczy wysiadają a projekty trzeba dalej robić ;p Stosuję obecnie krople Hylo Comod, krople nie najgorsze jednakże po wpuszczeniu tylko jednej efektu wielkiego się nie odczuwa a cena droga. Plusem ich jest to, że są one bez konserwantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja świetlików nie polecam bo bardziej mnie po nich oczy bolą niż bez nich.

Od siebie mogę zaproponować Sterazolin- nie zawodne w wielu wypadkach :D

 

Jak sprawdza się Starazolin ? Posiadam je w domu jednak słyszałem, że lepiej nie bo zawierają w sobie konserwanty, to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary jak najbardziej wskazane, ale krople do stosowania podczas noszenia soczewek - nie. Miałem takie przez chwile i szybko zmieniłem, co też okulista/optyk mi doradził. Nie wiem jakie miałeś Miłosz (sam nawet swoich nie pamiętam), ale uzależniają oko i najlepiej kupić zwykłe krople nawilżające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przepalę oczy to stosuję Homeoptic. Ulga natychniastowa (nie wiem jak u innych). Działają przez jakieś 3-4h czyli wystarczająco długo żeby coś skończyć i móc zamknąć oczy, a jak trzeba dłużej to następna dawka i dalej jazda.

Krople mogą być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe (nie zawierają środków konserwujących).

 

Świetlika odradzam. U mnie przy zmęczonych/wysuszonych oczach powodowały pieczenie i było po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdza się Starazolin ? Posiadam je w domu jednak słyszałem, że lepiej nie bo zawierają w sobie konserwanty, to prawda ?

 

Jak dla mnie krople godne polecenia, sporo znajomych także z nich korzysta i chwalą sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary jak najbardziej wskazane, ale krople do stosowania podczas noszenia soczewek - nie. Miałem takie przez chwile i szybko zmieniłem, co też okulista/optyk mi doradził. Nie wiem jakie miałeś Miłosz (sam nawet swoich nie pamiętam), ale uzależniają oko i najlepiej kupić zwykłe krople nawilżające.

 

Takie:

 

http://www.hyabak.pl/

 

używam już piąty rok i jakoś oko mi się nie uzależniło. :/ :D

 

Szczerze mówiąc jak najbardziej je polecam, naprawdę solidnie nawilżają oko - i też mam je z polecenia dość dobrego okulisty. Ale tak jak piszą panowie powyżej - miejscówa pracy też bardzo ważna - zawsze też warto pobawić się dwa razy dziennie jasnością monitora (dzień/noc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie warto sprawdzić wszystkie krople, które tutaj poleciliście. Zamierzam teraz przetestować Starazolin bo zauważyłem przy lustrze, że spoczywają one sobie :D Testował ktoś z wam okulary do komputera i może je polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem anty refleksów ale to przy monitorach crt i szczerze mówiąc mnie drażniły. Ze środków okulistycznych mogę polecić corneregel

jak także stosowanie na co dzień do przemywania co jakiś czas płyn izotoniczny. Mam w domu okulistę to mam przechlapane pod tym względem :)

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie różne opinie znajduję odnośnie antyrefleksów. Jedna są dobre, a inne, że to w ogóle nic nie daje. Na allegro znalazłem aukcje gdzie można nabyć takie za 27zł z przesyłką a także takie do 100zł. W czym wynika różnica w tej cenie ? Chodzi tutaj głównie o oprawki czy jakość soczewek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym stawiał na jakość powłoki anty refleksyjnej co do różnicy ceny. Co do nic nie daje to już jest czysty wymysł jednak widzisz ostrzej wyraźniej obrazy mniej meczysz oczy pracując z monitorami. Moje negatywne do nich odczucie jest czysto subiektywne nie lubię ogólnie okularów i jak na razie nie muszę ich używać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wysłuchałem wykładu który się sprowadza do jednego bardzo ostrożnie z tym suplementem diety ze względu na to ze zawiera witaminę E która w nadmiernej ilości powoduje wzrost ciśnienia śródczaszkowego. Jeśli jakiś suplement diety to borówka z luteiną a w ogóle złośliwie zasunęła mi ze nie jeść margaryny tylko masło nie przesadzać z nim to siema dostateczną ilość tak witaminy A jak i E ale w bezpiecznych ilościach :) i co godzinę jak to możliwe na dziesięć minut przerwa od monitora i patrzeniem na dalekie obiekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi przerwami to marzenie :D ale wiadomo że tak się nie da ( chyba żebym branże zmienił ;) ) a co do tabletek to dzięki za info przynajmniej wiem żeby sobie je odpuścić.

 

ps. podziękuj ode mnie Wykładowczyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności