Skocz do zawartości

Scena 3d - psychodelika.


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest me serce, gdzie krew spijają sześciany... I przebudzi się ono dnia pewnego ze snu z żelaza, a konstrukcje zawyją swą pieśnią o układzie doskonałym.

 

 

||mentalraytest||inspiracje-cube||tekstury-moje||

 

psychoworld.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poniewaz jak sadze oczekujesz szczerych komentarzy wiec walne prosto z mostu...Nie podoba mi sie i to kompletnie....Totalna przewaga formy nad trescia...osobiscie lubie obrazki w stylu fajne nic, ale niestety to nie jest fajne. Jak przypuszczam miałeś wizje moze nawet i niezly pomysl ale to co z tego wyszlo...nie ma motywu przewodniego, panuje totalny chaos, wybrales fatalne ujecie...dla mnie tak samo dobrze ten render moglby przedstawiac ziarnka piasku na plazy...

Tak na zakonczenie moze dodam ze absolutnie nie chcialbym Cie zniechecic. Uwazam ze tego typu prace to ekstra sprawa w deszczu wszechobecnych samochodow. Musisz jednak popracowac nad sposobem realizacji wlasnych wizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... futurystyczny cmentarz? nic tylko progratulować wyobraźni. ciekawa interpretacja, dla mnie to tylko następna wizja geometryczna zainspirowana abstrakcyjną oraz liniową algebrą wyższą :)

 

archangel: dzięki za komentarz. oby więcej takich komentatorów i mniej wazeliniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"archangel: dzięki za komentarz. oby więcej takich komentatorów i mniej wazeliniarzy."

 

LOL :X

 

to powiem Ci ze scena dla mnie nie przedstawia nic zupelna pustka rownie dobrze moglbys wrzucic szary ekran i powiedziec ze to szescian , Archangel ma 200% racji , nie wiem co chciales przedstawic poprostu mam pustke w glowie na to patrzac ogladalem "cube" ale wale mi sie z tym nie kojazy poprostu dla mnie to sa boxy z jakiegos 3d benchmarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też to w żaden sposób nie przemawia, nadaje się na test ale jakiejś większej głębi czy przesłania nie dostrzegam, od strony technicznej też nie zawiele można powiedzieć bo za dużo tam nie ma :) To tyle, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

tak sie patzr i ???? kOrde nic niemoge wykombinowac ci to jest ...a wytwrzam fantazje do granic wytrzymalosci ...(nawet sie nac...em) inc ...korde ..spodziewalem se czegos ??buuum ..a tu nic:( sory niewiem o co chodzi a jestem chyba najbardziej peace ' z calego forum:) no moze prucz Sans Serif:) ...pozdro ...

 

 

 

 

pierwsze co zauwarzyle to kadr z gornej czesci obrazu a dalej nic za jasno nic nieidze ma klimat od gornej czesci a nagle gubi go ( w czym widz traci swiadomosc gdzie jest w dolnej czesci ) sorry I can't help You

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba (wiem że się wszystkim narażam :) ). Ta praca ma swój indywidualny charakter i każdy ją pojmuje inaczej co czyni ją wyjątkowo. Niedawno słyszałem że jest gdzieś tam na świecie kamień który podobno każdemu kto go zobaczy przypomina coś innego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst nad praca jest ciekawy ,sama praca nie... sugestia ,daj moze wiecej spiralnych kolek na teksturach (byle by byly wyrazne(zeby dobrze graly w tych najjasniejszych miejscach), roznej wielkosci) i zmien ustawienie kamry... abstrakcyjne sprawy dosyc trudno sie uchwyca z pomoca aplikacji 3D he hy no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wizję.

Fajne są te sześciany, ciekawą mają teksturę. Ostre kontrastowe światło również jest całkiem przyjemne. Ale cała reszta pracy, tzn. ta szara plama z jakimiś mdłymi rozbłyskami nie podoba mi się.

Szkoda, bo mogła wyjść z tego ciekawa grafika ...a tak jest tylko zupa.

 

Ps. Najbardziej mnie odpycha dolna część pracy. Wieje nudą (w przeciwieństwie do górnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie w kierunku głębokiego kontastu to się skłania..

I podobnie jak Batou muszę przyznać że ta bardziej graficzna, prawie czysto czarno-biała część pracy (górna część). Te znaki zaczynają fajnie wyglądać... i moim zdaniem warto by było w tym kierunku myśleć... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh:

1) wcale niewole "samochodów i kibli od tego typu prac", ale lubie gdy prace sa inteligentne, spostrzegawcze, a nie wygladaja na prace przypadkowe, nieprzemyslane.

2) to juz niejest sprawa gustu... (chociarz, moze ktos lubi zupelnie przypadkowe efekty)

3) "ja i tak będe robił swoje i nie zwracał uwagi na tego typu docinki." - z mojej strony to absolutnie niebyly docinki, ale pierwsza czesc zdania, bardzo mi sie podoba - TRZEBA ROBIC SWOJE!

tylko czasem zastanow sie czy masz racje...

P.S. zeby bylo jasne, mysle ze przypadek rodzi czasem cudowne rzeczy, ale wtedy to naprawde przypadek ;)

P.S. 2: moze rozwin jakos ta prace, skoncz ja...

P.S. 3: tak jak ktos napisal, fajny tekst... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

A te boxy to czym robiłeś?? Poly, czy NuRBS?? Może po śmierci zostaniesz docenuiony - ja jestem raczej na nie... jedyne co mi się podoba to motywa na boxikach.. ale reszta padła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne to, ma styl. Jest w tym wizja, co mi po jakimś hiperrealistycznym samochodzie... wolałbym to na rapecie. Jak dla mnie to grafika 3d jest tylko jedną z technik, taką jak malarstwo, drzeworyt, itp.

Jeśli praca wywołuje jakieś emocje we mnie, to znaczy że odniosła sukces. I tak jest w tym przypadku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności