Skocz do zawartości

Godzilla - pierwszy zwiastun


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj. Już nie marudźcie. ;)

Ja tam daje temu filmowi szanse. Cieszę się, że wielkie potwory powracają do kin.

Póki co można powiedzieć o filmie, że przejawia świadomy, ładny art-directing, a reżyser ma szacunek do klasycznej wersji.

 

Strzyg też słusznie zauważył, że ciała wokół pociągu to coś, co nie pojawiało się do tej pory w produkcjach z tego segmentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, marudzenie jest tu normalne :)

 

Film zapowiada sie ciekawie, efekty w trailerze wygladaja lepiej niz sie spodziewalem (a to bardzo maly budzet i tez dlatego efekty robi MPC) :)

 

Czuje, ze to bedzie fajny film.

 

PS. MPC nadal szuka ludzi do pracy nad tym filmem.

 

godzilla-fuck-this.gif

Edytowane przez tmdag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

godzilla-fuck-this.gif

 

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało co tej godzilli przeskadząło zawsze tak bardzo miasto. Na logikę - pchałaby się zawsze tam gdzie ma najciaśniej i musi wszystko rozpieprzyć żeby móc się spokojnie połozyć czy na przykład wycięłaby na saharę i by miała w ch.. miejsca do pobrykania z dziećmi wokoło. Głupie te przybysze - nie ma co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, marudzenie jest tu normalne :)

godzilla-fuck-this.gif

 

Eno! Ja narzekałem tylko na Robocopa, ;) a Godzilla zapowiada się ciekawie. Temat jest bardzo wdzięczny. Zagłada świata i pełna rozwałka.

 

a tak swoją drogą to ciekawi mnie, ile jest powstanie wersji znanych filmów przez następne 50lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno! Ja narzekałem tylko na Robocopa, ;) a Godzilla zapowiada się ciekawie. Temat jest bardzo wdzięczny. Zagłada świata i pełna rozwałka.

 

a tak swoją drogą to ciekawi mnie, ile jest powstanie wersji znanych filmów przez następne 50lat.

 

Nie wiem, pierwsza Gozilla - ta Japońska miała fantastyczne efekty. Ja bym tego geniuszu nie tykał bo mogą tylko zepsuć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ciekawi mnie, ile jest powstanie wersji znanych filmów przez następne 50lat.

 

 

Pewnie sporo. Sam Marvel ma podpisana umowe z studiem post produkcyjnym na kolejne 5 lat.

Kolejny remake (kontynuacja?) jaki zobaczymy niebawem to Robocop a potem Jurasic Park :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno! Ja narzekałem tylko na Robocopa, ;) a Godzilla zapowiada się ciekawie. Temat jest bardzo wdzięczny. Zagłada świata i a tak swoją drogą to ciekawi mnie, ile jest powstanie wersji znanych filmów przez następne 50lat.

 

Tendencja jest oczywista. Sequele robią kasę więc robimy sequele. Lista kasowych hitów na dzisiaj (domestic box office):

 

Sequel/Prequel

Remake

Film Oryginalny

 

1. Iron Man 3

2. Despicable Me 2

3. The Hunger Games: Catching Fire

4. Man of Steel

5. Monsters University

6. Gravity

7. Fast & Furious 6

8. Oz The Great and Powerful

9. Star Trek Into Darkness

10. World War Z (Zaraz go Thor 2 wypchnie z dziesiątki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. MPC nadal szuka ludzi do pracy nad tym filmem.[/img]

 

Dzieki na info, juz wysylam CV. hehe żart

 

A tak na powaznie to chetnie zobaczę cos innego niż kolejny koleś w obcisłych gatkach. Myślalem ze era superbohaterow z komiksow juz sie konczyc bedzie a tu lipa, spiderman 16, thor.... W sumie nie wiem czemu nie zrobili jeszcze remaku The Crow, to chyba tez bylo na podstawie komiksu?

 

Dopiero niedawno Man Of Steel widzialem i naprawde okej, procz tej ostatniej sceny gdzie TRZEBA było dodać, że on będzie chronił USA i jest obywatelem USA!!

 

Także superpotwory, kibicuję wielce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmdag to dobra wiadomość, mimo że mnie to nie obejmuje, to chłopaki będą mieli zajęcie.

 

a może Peter Jakson ma lukę w kalendarzu i odświeży nam: King Kong Vs Godzilla - dwie postacie = dwa razy więcej rozwałki i podzieli to jeszcze na części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności