Skocz do zawartości

Thorscan Demo [Tech demo nowatorskiej technologii Twórców Deadfall Adventures]


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz że, mało jest high endów? Jakoś nigdy tego nie zauwarzyłem. Jak jestem w warszawie to.. co 2'ga osoba ma iphona, W każdej kawiarni resturacji czy czymkolwiek zawsze jest ładowarka nigdy z tym nie ma problemu wszyscy mają iphony albu samsungi galaxy.

We włoszech to samo, (genua/Santa ML/portofino) bo w tych rejonach mieszkam.

Ostatnio było oświadczenie że najwięcej telefonów w ameryce to iphony.

Więc tak wydaje mi się iż.. jest rynek.

 

Mówisz że segment powyrzej 3000? Zobaczmy najnowsze dziecko Rockstar Games na iphona. Gra jest wydana na iphona 4S.

Jego premiera była, 14 października 2011. Pomyśl tak więc bebechy ten telefon ma już słabe jak na możliwości dzisiejsze. Jeżeli gta:sa, zostało wydane na tak stary sprzęt.. to prostą logiką jest jaką mocą dysponuje najnowsze dziecko 5S. I myślę że bez problemu by wszystko śmigało.

 

Iphona 4S można mieć za tysiaka więc... A nowego officialnie od apple za 1700zł.

Po za tym Większość ludzi bierze te telefony w abonamencie na umowe.

 

 

WOW...masz IPHONA???...

kolejne DZIECKO masowej reklamowej manipulacji... tzw. gadżetomaniak?

 

Ja mam Note 3 i nie widze rewolucji w grach 3d, choć zalicza się do segmentu HighEnd...no chyba, ze tylko iSraj...81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można kupic tablet 8-mio calowy, nawet i większy z win8, ale mówimy wtedy o komorkach?

Note to też nie komórka w takim razie.

 

Odpal sobie Real Racing 3 na iphonie/ipadzie mającym 20% mocy najnowszych iphoneów w rozdzielczości 720p. A nie, nie możesz, bo nie jesteś dzieckiem reklamowej manipulacji, wolałeś Note3 który ze wzgledu na architekture procesora często zamiast 60fps jak na S4 wyswietla 10fps, ale jesteś ekspertem więc słucham dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note to też nie komórka w takim razie.

 

 

Note 3 nie ma 8 cali i zalicza się do "i"Smartshajzow, nawet gry z Amigi na nim nie poleca...

 

ehhh koncze ta rozmowe, bo zaczyna się wojna "i"Phone contra reszta swiata... a Obama slucha, jamerykanskie KBW podsluchuje a FBI szuka...narka panowie...bijcie się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 3 nie ma 8 cali i zalicza się do "i"Smartshajzow, nawet gry z Amigi na nim nie poleca...

 

ehhh koncze ta rozmowe, bo zaczyna się wojna "i"Phone contra reszta swiata... a Obama slucha, jamerykanskie KBW podsluchuje a FBI szuka...narka panowie...bijcie się dalej.

 

Hahahahah, kolego ale ty asz bół dupy + kompleksy + chyba nie nawiść do apple :> i tyle. Po słowach iSraj odrazu widać że dalsza dyskusja nie ma sensu. Widzisz żebym ja się gdzieś tak apropo noki albo androida odnosił? Nie. Natomiast ty niepotrafisz. masz bół dupy i nikogo nie słuchasz i jesteś królem racji.

 

 

WOW...masz IPHONA???...

tak mam no i ? uwarzam że jest wart tych pieniędzy. a dlaczego raczej nie ma sensu tłumaczyć bo i tak wiesz lepiej :D w końcu Jestem zmanipulowaniu. I powinienen rozpaczać że jestem posiadaczem iphona. Śledzi mnie FBI, CIA, DIA, NSA, muszę być kimś ważnym! ciebie nikt nie śledzi bo niema poco :> (taki śmieszny punkt patrzenia i sensowności tego całego bołkotu na temat śledzenia)

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem man, skąd te kompleksy. Kamron podał przyklad iphona jako drogiego urządzenia, ktore jednak jest dostępne wszędzie i pewnie jakbyś nie był na kacu i głowa pracowała prawidłowo, to bys zrozumiał, ze mial na mysli półkę cenową a nie iphona.

 

Sam też podaje przykład iUrządzeń, bo na androidzie trzymam fimowe rzeczy i nie instaluje gier, od tego mam ipada. Szkoda ze z tego wyszło takie jałowe pierniczenie, bo jak na razie poza najnowszą generacją konsol nie ma innych urządzeń niż smartfony/tablety ktore potrafią wyśwetlić 3d ze specularem/normal mapą dynamicznymi cieniami w 1080p i 50-60fps. To Wam pewnie umyka, bo ps3 i xbox360 nie miał wielu takich tytułów.

A wszystko było po to, by z dobrej woli przekonać innych by nie pakowali się w 2015rok z teksturą z 1mapą na PC, bo tyle po sprawnej optymalizacji i dostosowaniu szczegółów można będzie zrobić na komórkach i zarobić 100x tyle. Amok zrobił naprawdę super rzecz i z całeo serca mu życze klientów typu gameloft który sra kasą, a nie jakieś (nie chce urazić nikogo) farm 51, ktore pewnie musi liczyć każdy grosz, bo jeszcze nie wywalczyło inwestora na produkcję.

 

Amok, skoro ten silnik działa na Twoim starym lapku, to jak masz możliwość ogarnij najnowsze atomy typu dell venue pro8 albo podobny - on kosztuje 300usd i pokaż branży moblnej, że mają w zasięgu reki technologię od której graczom puszczą zwieracze.

Tyle, piss to all ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem man, skąd te kompleksy. Kamron podał przyklad iphona jako drogiego urządzenia, ktore jednak jest dostępne wszędzie i pewnie jakbyś nie był na kacu i głowa pracowała prawidłowo, to bys zrozumiał, ze mial na mysli półkę cenową a nie iphona.

 

 

@Olaf nie rozśmieszaj mnie...

@Kramonowi nie o to chodzilo, poczytaj inne posty tego hejtera, to może zrozumiesz...

i dobrze, ze nie jestem na kacu bo pewnie pomyslalbym tak jak i Ty. Co do kompleksow... ja jako użytkownik Samsunga nie dostaje drgawek na nazwe Szajsung w przeciwenstwie do innych iUrzytkownikow jak uslysza iSraj albo i"...co innego"...

ale koniec gadki i podobnie jak: Ty piss to All!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejtera?

Przepraszam bardzo ale kto tutaj z nas 3, pisze że obecne smartfony są beznadziejne i nie są w stanie udzwignąć tego demo? ja czy ty?

 

ja jako użytkownik Samsunga nie dostaje drgawek na nazwe Szajsung w przeciwenstwie do innych iUrzytkownikow jak uslysza iSraj albo i"...co innego"...

 

hah. powiem ci tak. Osoba która pisze Szajsung i sraj i tym podobne musi mieć jakieś kompleksy, bo to jest hejtowanie danej firmy. Natomiast osoba która komentuje że pisanie w ten sposób czy bronienie którejś z tych firm jest osobą która lubi daną markę i nie rozumie dlaczego ktoś tak wyraża się na temat takiej firmy? Ta firma ci coś zrobiła? odebrała ci rodzine czy co? że porównujesz ją do kału? To tylko pokazuje poziom jaki reprezentujesz używając zwrotów israj i czy szajsung, czyli niski, na poziomie podstawówki która się kłóci o cyferki na papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły shitstorm się tutaj zadział.

 

Olaf- Jak dla mnie jesteś gościem zakochanym w komórkach i f2p do tego stopnia że to ci przysłania realny obraz sprawy. Twoje rozeznanie w rynku jest spóźnione o jakieś 2 lata i mocno zakrzywione przez marketingowy buzz. Spoko, nie dziwie się bo już chyba nawet w radiu podają statystyki sprzedaży iPhonie i Angry Birdsów.

 

Problem w tym że nie bierzesz jednej zajebiście ważnej rzeczy pod uwagę. Komórki w odróżnieniu do konsol to sprzęt ogólnego zastosowania a nie platforma skierowana stricte do aktywnych graczy.

Najważniejsza sprawa- Te tak zwane miliony graczy komórkowych ściągają głównie kilka popularnych i promowanych gier free i na tym się kończy ich zaangażowanie konsumenckie. Dziesiątki milionów pobranych Angry Birdsów absolutnie nie świadczą o tym że masz dziesiątki milionów konsumentów gier 3D. I to dokładnie pokazują statystyki. Ludzie mają w dupie gry 3d, wolą grać w gierki 2d o uprawniany farmy albo jakieś puzzle.

Sorry ale czym jest 10 milinów pobrań najpopularniejszej F2P strzelanki 3D na androida gdzie większość graczy odinstaluje grę po kilku minutach a z pozostałych tylko część będzie generowała zysk. Jak niby to porównasz do 27 milionów sprzedanych kopi CoD:MW2 gdzie każda kosztowała 40-30 dolarów?

Komórki to zupełnie inny rynek niż konsole. Gdyby było inaczej nie powstałby nowy X i PS4, a śmiem twierdzić że tam pracują trochę bardziej łebscy "księgowi" niż ty. ;)

 

Zresztą, popatrz na suche dane i odpowiedz mi na pytanie. Jakim cudem najbardziej dochodowe gry to nadal PC i konsole? Czemu ostatni Modern Combat nie pobił ilością sprzedanych kopi ostatniego CoDa pomimo 6 razy niższej ceny oraz, jak to ci się mylnie wydaje, 10 krotnie większego rynku na takie produkcje? Może dlatego że nie ma takiego rynku? ;) Coś się nie kleją twoje wyliczenia.

 

---------

Veti- Proszę, tylko nie ty... Znowu techdemka na prototypowym sprzęcie. To demko z wyspą nie urywa natomiast z główką jest spoko ale w ilu grach na ps3 widziałeś subsurface scattering działający w 1080p? Bo demka również były rok przez premierą konsoli. ;)

Na ptwoich filmikach widać też dużo większa powierzchnie chłodzenia chipa niż w komórce i nie ma żadnego info o zużyciu prądu... Niech wyjdzie gra na komórki mid-range z taką grafą to będziemy gadać. Na razie to ja ci mogę powiedzieć że w PS5 będzie realtimowy path traceing bo są już demka na Titanach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio gdzie Ty tam widzisz SSS? Ja tam nawet nie widzę połowy postpro z tego tech dema Keplera, czy ilości poly.

 

Monio nie odpowiem Ci na te pytania, jak bedziesz szukał odpowiedzi to google Ci wystarczy, jak chcesz zaprezentować swoj punkt widzenia to spoko, szanuje jak każdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monio - Masz trochę racji co do rynku - dużo ciężej odnieść sukcjes z grą 3D niż na dużych konslach/PC. Ale jest też druga strona medalu - taka gra jest zdecydowanie tańsza. Takie tytuły jak Dead Trigger, Infinity Blade, Real Boxing czy Real Racing są dowodem, że da się dobrze sprzedać grę 3D - ale na pewno nie jest to pewnik (w sensie, że 3D = dobra sprzedaż).

 

Co do wrzuconych demek - mi chodziło tylko o to, że da się zrobić zaawansowane rzeczy na mobilniakach (prototypowe urządzenie w demie Ira to ewidentnie tablet). Już teraz da się robić ładnie wyglądające gry (Anolmaly 2 dla przykładu) i widąc w jakim tempie rozwija się technologia mobilna jestem optymistycznie nastawiony na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSS na uszach i nosie. Moim celem nie było porównywanie dem miedzy którymi jest prawie 9 lat różnicy. Chciałem pokazać że demka nie odzwierciedlają tego jak potem wyglądają gry. Znasz specyfikacje techniczną 3DSa? Teselacja, proceduralne tekstury, wolumetryka, pixel shadery lepsze niż pierwszym xbox. Pierwsze demka urywały głowę. Robimy w firmie gry na 3DSa i mogę cię zapewnić że wszystkie te rzeczy są w tym sprzęcie. Problem jest taki że tylko w teorii, jak dodasz jedną funkcje to musisz zrezygnować z 3 żeby gra ruszyła. ;) Z komórkami czy jakimkolwiek innym sprzętem nie jest inaczej.

 

Co do moich pytań. Ja już researcher zrobiłem i znam odpowiedzi, inaczej bym nie zaczynał dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amok: Sorry, że dopiero teraz. Ale nadrabiam opóźnienia w internecie :)

 

Gratulację. Ale niezłe zaskoczenie. Ciężko za tobą nadążyć. Bo jak już się pojawisz to zawsze coś ciekawego pokażesz przy czym pracujesz/pracowałeś.

 

Masz więcej takich przykładów? Ten film prezentowany w informacji prasowej The Farm 51 pochodzi z kwietnia 2013 (tak przynajmniej wynika z Twojego konta na YT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adek ,

nowe demo technologiczne w drodze będzie w 4K.

Z farmą zacząłem działać jakieś 5 miesięcy temu , i już mamy grywalne demo , na razie ścisłe tajne

dziś odpaliłem je na spokoje i powiem szczerze że jest jeden moment że nie jesteśmy w grze , nie jesteśmy w filmie

to better reality:)

chodź Wojtek Pazur szef Farmy 51 mówi skromnie że nie chce konkurować z wielkimi firmami / Battlefield 4 wysiada .

Pracuje tez nad demem na oculusa , na innym przerobionym silniku gdzie zaimplementowane są giga tektury , obraz jest mega ostry

demko za jakiś czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności