Skocz do zawartości

War at the coliseum


Kir4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rymtymtym ..........

 

 

eskxxudlwssenhcggbmrbltzoedbfdtzcdifuniornmuekiayrftdawszljsrbfsytbjywlstyaoyyvdvcdoyzvbhqgjepwpitwl

 

Będe tyle siedział przy tej scenie ile wlezie. Chcę podskoczyć na bardzo wysoki poziom i dojdę do tego po trupach nawet. Myślę że postpro już ogarnąłem i teksturowanie. Muszę wymodelować parę modeli w sumie nie parę a parędziesiąt. Na przeciwko tej pustki co jest chcę zrobic wielki pałac / ratusz. To wszystko będę starał się zniszczyć. Dla tych co nie śledzili tematu, wszystkie modele są moje :) Pozdrawiam i zapraszam ponownie do udziału w temacie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być moc! 8mln. Dopuszczam że scena będzie miała około 20mln poly. Ale to już będę musiał kombinować, być może uda mi się mniej uzyskać, ale takie szacowanie przypuszczam. Oczywiście mowa o ilości poligonach zawartych w wyrenderowanej scenie a nie z viewportu. Sam viewport ma około 900k poly.

 

flspgbckvbqibxmlfgbfotsbnzjesaaxkmdqjlwvcsnkoppuoaaolaultqcgsxsvbtxpuvcukfcwghnyjoqsalmkssxsipdfasiv

 

hvcntkqacqjeeemvzhukzpkabsdobmiabdqdqukyfcwktaabvnlwjpfrkclbgbzpiidanjfewvewsahbrctnblrmyzsnijsedhck

 

vohfwkbcscjvqmontqqpzvtmebadqpgxppfjaicirvxcnpanslinfcmauvbujxmcwmgagenlnhydyrzobnlegtrndfoehiztiuga

 

Dobranoc, rano do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, długooooo tematu nie odświeżałem, miałem sporo obowiązków nawet jak na okres wakacyjny przybyło jeszcze więcej. I na co dzień pracuję jako grafik, to jeszcze drugą pracę dostałem i pracuję na dwa etaty. I będę tworzyć teraz modele do gry ( horror - Survival ). Przejdźmy do sedna tematu, koncept scenografii widzę podobnie, układ budynków postaram się pozmieniać, i zrobić większy rozmiar placu aby mógł o się na nim więcej dziać, czyli scenę rozciągam. Koncept w głowie mi siedzi non stop tylko ciężko go wdrożyć przyszykowałem coś takiego na chwilę obecna

nie ma tam jeszcze tekstur prócz brudu nałożonego w Vray'u, używam C4D. Scena jest duża, i mam plan ją cały czas szlifować :) Ujęć będzie mnóstwo, i będę musiał postawić troszkę też na postprodukcję wagę ponieważ renderowanie dymu w scenie nie ma sensu skoro to będą statyczne ujęcia, a wydłużenie renderu będzie dłuższe gdzie w tym czasie zdążę w photoshopie zrobić identyczny efekt tylko szybciej. Będzie więcej modeli, postaram się uniknąć kwadratowych dachów bez detali, bo nie wygląda to dobrze z góry dlatego będę musiał pobawić się dachami. Najbardziej się obawiam teksturowania. Bo do tego nie mam cierpliwości, i nie wiem czy mi do tego czasu komputer nie wystrzeli :P W głowie jest zarys, i chęć również. Tylko czasu co raz mniej :) Będę starał się walczyć z tematem do upadłego, Pozdrawiam ! :)

 

u6gccm3a9la6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności