Skocz do zawartości

wiz: Salon Ordynacka


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dawno mnie tu nie było, zatem wrzucam wizualizację na pożarcie, która ostatnio przygotowaliśmy dla jednego z deweloperów.

Znaczna część modeli to gotowce, reszta:

Projekt wnętrza / modelowanie / shadery: Arleta Rokita

Shadery/oświetlenie/rendering/posprodukcja: ja

Klient: Icon Real Estate

Kamienica Ordynacka

 

iconre_max3d2.png

 

Pozdrawiamy!

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mallow: dzięki

Blesik: masz rację, żarówki świecą ponad normę (były podbijane w PS na osobnym passie), tylko dlatego, żeby bardziej podkreślić zdobienia ścian. Po prostu więcej się dzieje, jest ciekawiej, etc :) Zabieg stosowany przez niektórych fotografów wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallow: dzięki

Blesik: masz rację, żarówki świecą ponad normę (były podbijane w PS na osobnym passie), tylko dlatego, żeby bardziej podkreślić zdobienia ścian. Po prostu więcej się dzieje, jest ciekawiej, etc :) Zabieg stosowany przez niektórych fotografów wnętrz.

 

 

A widzisz! Dlatego ty jesteś profesjonalistą a ja amatorem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na mega poziomie jak dla mnie. Jedno mnie tylko zastanawia czy w odbiciu w lustrze na przeciwległej ścianie nie ma ornamentu czy po prostu tak się układa światło, że go tam nie widać? Ale to już zwykłe czepialstwo bo wyszło świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wszytko fajnie ładnie ale kolor cieniowanie pod stolikiem jest dosyć oryginalny na dywanie :) A w ogóle ten dywan to jest z czego bo zasadniczo coś tak pofałdowanego będzie jak użyjesz materiału jak na ścierkę albo kocyk a nie dywan jednak siła grawitacji robi swoje przy dosyć ciężkich materiałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo boże ludzie o czym Wy piszecie? O łyżce? O pofałdowaniu firan? O cieniu pod stolikiem? Czy na prawdę, każdy z Was goli gębę równo z płaszczyzną skóry, prostuje zgryz według wzornika lub lewą część moszny podbija do prawej? Meritum to ogólne wrażenie, przedstawienie produktu czy to, co dana wizka ma reklamować a nie takie pierdoły!! Znam architekt wnętrz która czesze gruby hajs za projekt pokazując niekiedy średniej jakości akwarele! To, co przywołujecie to sztuka dla sztuki lub jak to się mawiało kiedyś "przerost formy nad treścią"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności