Skocz do zawartości

POJAZD 3D: IS-2, Pionier Vs Malefatal Vs Predator


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin z calym szacunkiem do twojej osoby jesli potrafisz szybciej trzeba bylo wziasc udzial w bitwie i pokazac juz na starcie minibitwy skonczony model. Jesli ty siedzisz w domu i nic nie robisz tylko mieszasz w maxie to twoja sprawa inni ludzie np. w tym czasie pracuja ,poswiecaja czas dla najblizszych lub spotykaja sie ze znajomymi, a niekiedy godzina czy pol jest czasem w ktorym mozna cos sprobowac robic w maxie.

Wiec niepisz mi tu takich herezji :). Masz model zrobiony pokaz pochwal sie. Potrafisz szybko i wspaniale modelowac texturowac etc. chwala dla ciebie i moj podziw. Ja ma zrobiona gasiennice i niewiem kiedy caly czolg skoncze moze za rok moze dwa bo moze wtedy bede mial dopiero chwile wolnego lub wene do pracy.

To by bylo tyle kazania.

Odnosnie updatow Malefatal -> bardzo ladna gasiennice , Pionier-> podwozie :p skonczone wyglada git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem predator mam juz prawie caly czolg wymodelowany tylko ze ktos tu z powyzszych mnie od bitwy odsunal ;) bo sobie stwierdzil ze bitwa byla dla 3 osob ... teraz sobie robie jako prace do portfolio ... (tylko nadal nie wiem czemu mnie odsunieto , zapewne przez stosunek do mojej osoby bo watpie ze jedna osoba by cos tu zmienila)

 

jedynie chyba wlasnie ty nie miales nic przeciwko bo mnie jako jedyny przywitales (choc nie zagoscilem na dlugo)

 

a ta wypowiedz to byla dla humoru ... i nie wiem czemu sie tak tym uniosłes ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche przesadzilem , pewnie dlatego ze od rana mam male klutnie w domu :/ no ale takie jest popaprane zycie. Co do modelu to chcetnie chcialbym go zobaczyc jesli niemasz nic przeciwko i to w tym topiku . I nie z przekory poprsotu ciekawi mnie na jakim etapie jestes i jak on wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada bardzo ladnie , widze ze juz modelowanie wiezyczki i platformy masz za soba ,czyli najbrudniejsza robota za toba w modelowaniu jakbys mogl to postepy pracy pokazuj , ciekawi mnie jak to z materialami i texami bedzie wygladalo poki co mnie czeka modelowanie platformy i wiezyczki z tym jest troche roboty a o texturowaniu juz nie wspomne bo moje doswiadczenia z texami raczej saznikome a nawet powiem ze zadne . Wiec w moim wypadku samo modelowanie jest niczym w porownaniu do tego co bedzie po ukonczeniu modelowania. Ale sprobuje wqoncu wzielem udzial w tej minibitwie zeby czegos sie nauczyc niepoto zeby pokazac ze jestem lepszy od kogos. Bo nieumiem wielu rzeczy a i modlig zostawia wiele wiele do zyczenia. W ten week raczej niezapostuje nic nowego trzeba zajac sie troche dziewczyna bo juz smie przypuszczac ze komp w wolnch chwilach jest waznejszy od niej. :) ale to chyba wszystkie dziewczyny tak maja. Zeby nie przedluzac koncze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malefatal -> przeciez nic sie nie stalo chcialme zobaczyc wykonanie Marcina to wszystko . Pozatym robi sie troche oftopikowo , mam sugestie moze wszyscy zajmiemy sie robieniem modelu i jego publikacja na forum a sprawy klutni i nieporozumien zostawmy dla inny ok? Topik sie rozkreca troszke nie w tym kierunku a juz szlo dobrze . Zycze wszystkim pwodzenia w dalszej pracy :) i czekam na updaty tym optymistycznymi slowami zakonczmy nieporozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz, że to prawdziwa bitwa...nie na czołgi, a na słowa :| Nie rozumiem dlaczego tak się irytujecie, gdy Marcin pokazał tu swoj model. Co prawda, można było ustalić zasady (do 3 modelujących), ale nie przesadzajmy. Nie kłucić mi się tu tylko modelować!

Gąsienice są piękne, bez błednie wykonane. czekam na dalsze postępy ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem zamiescic update dopiero po skonczeniu ostatniego elementu platformy ale wyszlo inaczej i dzis zamieszczam update.

Oto moj niegniotsa niełamiotsa.

 

Tyl w produkcji .

1.jpg

 

Gora w produkcji.

2.jpg

 

Rzut oka na bak.

3.jpg

 

Poki co fabryka pracuje i ma sie dobrze :) . Jesli ptaki beda glosno i ladnie cwierkac to bedzie 3 IS-2 do kolekcji obok Malefatal'a i Pionier.

Jesli 3 czolgi zostana zrobione bedziemy jedynymi forumowiczami posiadajacymi nielegalna i tak ciezka bron :) no ale to nawiasem .

Wiec pki co to pozdrawiam i do kolejnego wyklepania update.

 

Jesli ktos zyje na modemie z gory przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności