Skocz do zawartości

POJAZD 3D: IS-2, Pionier Vs Malefatal Vs Predator


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

ok, jedziemy powoli do przodu.

Miesza mi sie troche przod bo inne referki na planach a co innego na zdjeciach, ale mysle ze jest dobrze. Przod jeszcze "wypalie" troche detali wiec sie nie przejmujcie.

acha!, lufa- nie zwracac na nia uwagi, jest bo jest.

 

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Pionier.

 

is001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Porównując model do fotek, np z tej strony odnosze wrazenie że przód ma kompletnie zły kształt. Jest zbyt obły, osłony nad gąsiennicami sa natomiast zagięte zbyt ostro. Nie podoba mi się tez ta częśc z "kolcami". Wygląda jakby była plastelinowa:) Reszta stoi na najwyzszym poziomie.

 

edit

o szit - jak zaczynałem pisac tego posta nie było ani jednej odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozio kazdy kto z nas mial ten sam dylemacik ktory przod czolgu wybrac :) w sumie sa trzy rodzaje ale na wiekszosci fotek widac tylko te dwa mam jedna taka archiwalna z przodem calkiem odmiennym od tych dwoch i to jest ten sam czolg tylko jedna z pierwszych wersji :). Moze w tym tygodniu cos nowego z mojej strony pokaze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada bardzo ladnie jedynie co mi sie niezgadza z referkami choc moze masz dobrze niewiem w oparciu o co robiles na printach jest inaczej a inaczej to wyglada na referkach element podtrzumujacy lufe ten z tylu u ciebie ma poczatek na klapie . A powinien byc zaczepiony za te uchwyty co masz powyzej . zaznaczylbym ci to na fotce ale niejestem w siebie w domu i niemam dostepu do graficznego stufu :) jak wroce to zobrazuje to na fotce poki co jest bardzo ladnie i wszyscy poki co ida lep w lep. pozdro.

 

Falcrum -> niemam wolnego czasu nie jestem w domu i niemoge sobie pomodelowac dopiero gdzies w srode moze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te wasze modele to az wam zazdroszczę wolnego czasu....gdyby nie maturka pewnie byłbym z wami :|

 

Pionier wymiata?? Malefatal, Pedator...co z wami chłopaki ?? dacie się zastraszyć ?? To jest WOJNA !! :D

 

Pozdrawiam

 

ta wolnego czasu... tez mam mature :|

Gratulacje 1000 posta i fajnego avatara :).

 

Malefatal i Predator ... bu ! mrgreen.gif

 

bardzo ładne. pewnie popelnie gafe :P ale zasugeruje, iz te zbiorniki na paliwo az sie prosza zeby jes troszku pomaltretowac i powyginac młotkiem :) tak samo blotniki;

pozdrawiam i zazdroszcze

 

Kurde... mialem to w planach jako secret service :] Ale jak juz o tym wpsomniales to tak - "pogniote" tez zbiorniki i blotniki. Jak juz caly model bedzie skonczony

 

Poprawie bledy i do nastepnego updatu.

Dzieki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Pionier zalezy od punktu widzenia i pochodzenia czolgu jeslit o jest nowka z fabryki ?? to chyba tam takich pogniotsow nie wyposzczali zalezy wlasnie jak przedstawisz ten model :) . Ale co kto woli :) A co do tych waszych matur etc. przeciec czas minibitwy nie jest wcale okreslony wiec falcrum niewidze powodu dla ktorego niemialbys lub niemoglbys przystapic do minibitwy :) a ciekawie byloby jakby wiecej osob bylo ta minibitwa zainteresowanych oraz jakby wiecej osob bralo w niej udzial :)

Co do pochwal :) Pionier poczekaj poczekaj na koniec a nie za wczasu sie cieszysz , jak to mowia pierwsi beda ostatnimi a ostatni pierwszymi czy jakos podobnie :) jeszcze z Malefatalem namieszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie, to chyba pierwsza minibitwa, przy której będzie trzeba cały czas mieć przed sobą referki, żeby oceniać, która praca jest najlepsza, bo tu już nie wystarczy patrzeć na modeling tylko na to, gdzie są bardziej prawidłowe odległości między śrubkami :D

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pochwal :) Pionier poczekaj poczekaj na koniec a nie za wczasu sie cieszysz , jak to mowia pierwsi beda ostatnimi a ostatni pierwszymi czy jakos podobnie :) jeszcze z Malefatalem namieszamy

 

o zgrozo ! Predator ;/ przeciez to zart ...

 

Malefatal ! bardzo fajnie to wyglada. Ja chyba zrobie inny przod (inna fabryka) a tak poza tym to bedzie cholernie ciezko wybic swoj model :). TAk jak chveti mowi - kto da lepszy render :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, żeby było sprawiedliwie to ja bym radził oceniać w dwóch kategoriach, modeling i osobno rendering (scenka + tekstury), czyli w tym pierwszym przypadku proponowałbym, żeby każdy wyrenderował swój czołg bez materiałów na jednolitym tle (zbliżenia na szczegóły, itp), a w drugim dopiero finalną scenkę... ale że do końca tej minibitwy jeszcze sporo czasu więc pewnie jeszcze sporo innych pomysłów się znajdzie :)

 

powodzenia wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier-> zartowalem

Loozak ---> masz bardzo dobry pomysl :) szkoda ze wiecej osob niechce sie dolaczyc do bitwy :) byloby duzo ciekawiej :) . W sumie mozna by po finishu minibitwy zrobic jakas wspolna scene z tymi cackami moze animacje .... :p .

Swieto powoli biegnie ku koncowi , we wtorek zajade dodomku i mysle ze i ja cos podrzuce od siebie poki co narazie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wiecej osob niechce sie dolaczyc do bitwy :) byloby duzo ciekawiej :).

Z checia bym dolaczyl, ale napewno nie mialbym z wami szans panowie :), bo wy juz jakies sprawnosci w 3d posiadacie, a ja ledwo cos dlubie :).

 

W sumie mozna by po finishu minibitwy zrobic jakas wspolna scene z tymi cackami moze animacje .... :p.

 

To nawet jest dobry pomysl :). Moze sie na cos takiego skusicie :>?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności