Skocz do zawartości

Polska Grafika Cyfrowa


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Wystawa 09-30 maja 2014.

 

Pełna treść: Polska Grafika Cyfrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no pięć stów wywoławcza. jak będą w skali B1 lub lepszej, dobrej jakości to kurna pewnie rozejdzie się część na pniu. Gdybym się nie przeprowadzał tak czesto to bym zapolował na jakieś. Mam nadzieje, ze organizator poinformował uczestników jak działa marszand, by nie było kwasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prac nie było za dużo, ale ludzi przyszło sporo (chociaż, może to wrażenie wynikające z małej sali). Prace w większości było 2d, kilka 3d i może jedna rzeźba z zbrusha. plus trzy wydruki 3d (dwa z gispu, jedno z plastiku). Tematyka różnorodna od smoków po abstrakcje niczym Picasso. Ciężko były się połapać kto jest autorem danej pracy, bo dobrze się chowali w tłumie :). Sporo wystawionych prac można było już zobaczyć w wcześniej na tym forum, tylko kilka było nowych których nie znałem. Z tego co się dowiedziałem na przemówieniu wstępnym to jest pierwsza wystawa na świecie, której będzie sprzedawana sztuka cyfrowa CG.

Acha, jeszcze po wszystkim był browar w lokalu obok na koszt organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś info na temat tego kto z autorów może przy okazji tej wystawy pojawić się na Nocy Muzeów w Wawie 17-go w sobotę? Bo gdzieś czytałem, że ma być jakiś event speed paintingowy, ale żadnych konkretniejszych danych nie udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araiel - Michał Lisowski, Wojtek Fus, Michał Kuś (Kus), Darek Zabrocki, - to są oficjalne zgłoszenia na tą chwilę. Tak na prawdę wszyscy co mogą to będą. A co do czynnego uczestnictwa, nadal dyskutujemy. Wiele osób jest mniej lub bardziej zapracowanych.

 

Triator - zlecenia aukcyjne można będzie zrobić na 3 sposoby- na miejscu , przez pośrednika (artinfo.pl) lub poprzez bitcoin (Polskie Stowarzyszenie Bitcoin w Btc) Szczegóły wkrótce.

Tak prezentują się prace (foto)

 

Mariusz Karol Harasymów (ur. 1993)

Małgorzata, 2014

Adobe Photoshop, giclée, płótno, 120 x 70 cm;

sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5

Harasymow_works_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności