Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Resonare Concept Car


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Witam Wszystkich po rocznej przerwie :)

 

Właśnie skończyłem swój najnowszy projekt Lamborghini Resonare który możecie zobaczyć poniżej. Zdjęcia są w dużej rozdzielczości ponieważ muszę być gotowy na publikacje w czasopismach. Poniżej również jest tekst który w angielskiej wersji umieściłem na Behance więc tam jest krótki opis pracy ( dla was Polska wer. ).

 

Jak macie pytania do piszcie śmiało :)

 

Dzięki za wsparcie i do zobaczenia niebawem !!!!!! :)

 

AHA TO JEST TYLKO JEDNA WERSJA KOLORYSTYCZNA ( ZDJĘCIA SĄ ZA DUŻE DLA DARMOWYCH HOSTINGÓW ) WIĘCEJ WERSJI ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!

 

!!!!!!! https://www.behance.net/gallery/18178113/LAMBORGHINI-CONCEPT-CAR-RESONARE-by-Paul-Czyzewski !!!!!!

 

PRZEPRASZAM ZA PROBLEM

 

 

 

 

"Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Przedstawiam wam mój najnowszy koncept Lamborghini o nazwie RESONARE. Praca nad tym konceptem trwała rok czasu i jest to aktualnie projekt nad którym najdłużej ​pracowałem. Proces tworzenia był trudny i skomplikowany za sprawą bardzo złożonej sylwetki auta​

​oraz jakości detali. Podczas tworzenia miałem dwa momenty zwątpienia i nie wiedziałem, czy podołam tak skomplikowanemu zadaniu, ale bardzo się zawziąłem i skończyłem projekt. Przy projektowaniu linii Resonare ​

​głównym założeniem było stworzenie auta bardzo futurystycznego o agresywnym wyglądzie, ilość załamań i kątów była celowym zabiegiem. Uznałem że koncept nie ma być ładny, a ma być wyzywający. Więc jeśli ktoś z was szuka w nim czegoś typowego to tutaj tego nie znajdziecie. Ważne również dla mnie było to aby zachować stylistykę Lamborghini oraz ​

​charakter linii karoserii dla tej marki.

 

 

Koncept jest autem sportowym zdolnym do bardzo agresywnej i szybkiej jazdy, posiadający jeden potężny silnik. Auto jest dwumiejscowe z kokpitem zaprojektowanym w stylistyce pomiędzy elegancją a sportem.

 

W renderach przedstawiłem różne rozwiązania kolorystyczne które podkreślą styl auta. Ponadto otwierane do góry drzwi nawiązują do stylistyki Lamborghini.

 

 

 

Auto na moich zdjęciach występuje w trzech wersjach (Klasyczny, Extreme oraz Individual), które różnią się od siebie kolorystyką zewnętrza i wnętrza, a także parametrami technicznymi.

 

Wersja Extreme oraz Idywidual są to wersje z poprawionymi podzespołami dającymi np. moc, zwiększony moment obrotowy, lżejszą ramę ( podzespoły ), obniżone zawieszenie, wyostrzona czułość układu kierowniczego, ospojlerowanie itp.

 

 

Cieszę się że moja przygoda z tym autem dobiegła już końca ponieważ było to trudne zadanie, ale zarazem bardzo pouczające i dające dużo satysfakcji która napędza mnie pozytywnie do pracy przy kolejnym koncepcie który już jest w połowie prac.

 

 

Dziękuję wszystkim i życzę miłego oglądania.

 

 

Pozdrawiam i do następnego projektu !

Paweł "

 

 

2uyt9y1.jpg

 

r7kdpt.jpg

 

out.php?i=836947_3.jpg

 

x2110x.jpg

 

e9g0ae.jpg11a93eb.jpg

2egekue.jpg

 

30aw11e.jpg

4v65ip.jpg

140viwz.jpg

 

 

 

308jk93.jpg

zipy84.jpg

 

 

 

 

2cnhwnn.jpg

6jog7p.jpg

dgww6.jpg

1zx31ir.jpg

1h7ztg.jpg

 

29pri8x.jpg

2zny8na.jpg

e067w4.jpg

sqif52.jpg

vostjm.jpg

qn9rvq.jpg

wstvf8.jpg

2da0rah.jpg

 

 

 

https://www.behance.net/gallery/18178113/LAMBORGHINI-CONCEPT-CAR-RESONARE-by-Paul-Czyzewski

 

DZIĘKI I DO USŁYSZENIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kosmos. Mi osobiście nie za bardzo podoba się ta mocno opadająca linia maski i znaczek z boku w dziwnym jak dla mnie miejscu (może lepiej by wyglądał zaraz za przednim kołem?). Ale ogólnie to bardzo mocna pracka.

Znów będzie szał jak przy Bugatti ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubelaki górą ;)

ja jedynie żałuję że taki skarb nie pracuje w polskiej firmie motoryzacyjnej ;/

Pytanie do autora. Czy w swoim portfolio warto mieć tylko "supersamochody"? Czy warto zawracać sobię głowę małymi samochodami powiedzmy klasy c jak golf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki za pozytywne opinie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Bardzo się cieszę że podoba się Wam mój najnowszy projekt , Wasze opinie dodają mi dobrej energii i nakręcają pozytywnie do pracy .

Szwadron :

-Dzięki za wskazówkę materiał się przyda ;) nie wszystko ogarnąłem he

illusion :

- Dzięki , auto jest tylko i wyłącznie moim projektem od pomysłu ,szkicu do pracy w Maxie ale przydał by mi się ktoś od designu aut ponieważ przy tworzeniu projektów przychodzi moment przyzwyczajenia oka do danej formy i wtedy nie dostrzegam pewnych błędów więc robię sobie tydzień przerwy i działam dalej. Gdybym miał wspólnika to zawsze on mógłby dostrzec pewne wady i wspólnie byśmy je skorygowali a tak proces trwa dłużej po przez te przerwy.

max_1989 :

- Dzięki ! Może kiedyś coś takiego nastąpi że trafię do studia projektującego ( chociaż wątpię bo jestem samoukiem i to jest gwóźdź do trumny) auta ale na razie mam zaproszenie do Chin w sprawie desuignu :)

Peter_f :

- Dzięki !!!! Tak masz rację trochę podobny do Decepticona , moja małą inspiracją były Transformers he :)

NEBULA-Grafika:

- dziękuję Panowie za pozytywny komentarz i cieszę się bardzo , że doceniacie moją pracę !

Rice:

- Dzięki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności