Skocz do zawartości

Obiekt 3d - birdy


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Archangel: Już niech ci będzie, że sztampowa :) Choć nie jest łatwo dzisiaj być oryginalnym, naprawdę. Ja jestem jeszcze bardzo młody, trudno o własny styl w wieku 15 lat. Nawet Picasso jego nie miał jak był takim małym brzdącem. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz postępy i bardzo mi się podoba. Szybko się uczysz... jako mały brzdąc, jak będziesz tak chłonął wszystko to kto wie co z Ciebie wyrośnie! Ptaszor jest jak dla mnie pracką, w której coś drgnęło. Zaczynasz myśleć nad plastycznym przekazem... wreszcie coś konkretniejszego :) Widać skrzydło, widać ptaka... jest fajnie. Ja jestem na tak :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel: Żebyś zawsze był TAK "upierdliwy" :D Hehe..

 

Za małe na tapetkę - fakt. Będę niedługo robił coś podobnego, tylko, że oczywiście zupełnie innego w wykonaniu i te pe (ryj mianowicie), zapodam wtedy większą rozdziałe. to niestety, najwieksze co się z birdy zachowało. obiekty 3d - może mi ktoś powiedzieć, gdzie one są na moim dysku? heh, straszny bajzel mam ostatnio.

 

Z ciekawości i interesowanek - na evermotion.org jest to w obecnej chwili na stronie głównej w miniaturkach :) Aż mi się głupio zrobiło, heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malefatal - nie denerwuj mnie, proszę. chcesz, przyjeżdzaj i wygrzeb mi w tym bajzlu cokolwiek. nawet na kompie, na biurku, w głowie... eh.

 

ostatnio zgubiłem oryginał pewnego ważnego szkicu. dobrze, że miałem skan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności