Skocz do zawartości

Blender 2.73


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temporal- To ściągaj co drugą wersje i wtedy dopiero przeglądaj relese notes. Będziesz miał większy "wow factor". ;)

 

Mi się zdarzały momenty że nową wersje blendka ściągałem każdego dnia. Niestety wtedy człowiek ma wrażenie że ten soft rozwija się wolno, wszystkie nowości są takie rozdrobnione. I to jest bardzo mylne wrażenie bo fakty są takie że blender to najszybciej rozwijający się pakiet 3d. :) Teraz nie mam czasu na testy i zabawę daily buildami, chyba będę się w tym roku trzymał pełnych wydań a testował pojedyncze większe projekty jak już się pojawią w masterze.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW lekki offtop: szkoda ze inne open source'y nie sa tak szybko rozwijane. Taki Gimp to chyba zawsze bedzie 100 lat za murzynami :P Z Krita jest ciekawiej, ale to jednak soft skierowany troche w inna dziedzine :(. Wszyscy (duza czesc) psioczy na Fundacje Blendera i samego Tona, ale bez tego calego przedsiewziecia to Blender nie bylby tam gdzie dzisiaj. Open source to szczytna idea, ale jednak nie wierze w rozwoj oparty na samych uzytkownikach, ktos musi jednak stanac na czele i kontrolowac to wszystko, nawet jesli niektore decyzje nie sa po naszej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności