Skocz do zawartości

Wiz: Skandynawskie domy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć,

 

W Art- Dzięki! Rzeczywiście coś w tym jest, tym bardziej ze klientowi zależało na słonecznym, ciepłym klimacie wizualizacji, chyba dla tego ze w Skandynawii za dużo słońca nie mają i rekompensują sobie to już na wizualizacjach ;)

 

pionix Dzięki wielkie kolego! Jeżeli chodzi o światło to w zależności od sceny. Pierwsza, trzecia i ostatnia były oświetlane HDRI od PG, reszta standardowy Sun&Sky nawet spoko rozwiązanie i dobra kontrola nad oświetleniem, nawet dla nas przyjemniejsze niż przy HDRI. Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania wal śmiało :)

 

Pionier Dzięki ziomek, dobrze cię widzieć ! Wrażenia pozytywne, trochę bardziej na plus niż sam Vray(chociaż z sentymentu VrayCam zawsze jest zamiast standardowej), zwłaszcza jeżeli chodzi o Fog/volumetric dodatkowo stosunek czasu renderingów do jakości Corona wymiata Vraya jak i Indigo. Takie osobiste nasze odczucia.

 

cucsoniuss Dziękuję. Pewnie, Corona rox!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to co pokazujesz to były finalne rozdzielczości czy robiliście coś w większym formacie bo jestem ciekaw jak to naprawdę jest z corona jeśli chodzi o jej czasy renderingu szczególnie przy formatach np A3 i większych w stosunku do vraya bo w przypadku alfy 7,2 było to na korzyść vraya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMstudio - graaaatulacje! Genialnie oświetlone i to postpro które naprawdę jest "tyle ile trza" (no może trawa nie co za mocno saturowana...aaaaale tam, to pierdoła). Mnie zadziwiają te roślinki ogrodowe i drzewa - pochwalicie się z jakiej to kolekcji, czy może sami robicie rośliny do projektów?

Skalpel3D - jakieś tam badziewne doświadczenie co do corony posiadam, i w wersji 1.0 jest nieźle. Taki "PIKCZER" 3200x2600 na którym jest szkła kupa, trochę drzew dookoła, jakieś 2-3 samochody, to mieliła mi 45 minut na 24 rdzeniach (48 hp). Nie jest to wyyyypas prędkość ale za to miałem luz czy muszę Irradiance katować na jakichś ustawieniach "z kosmosu (wtedy sam IRR się potrafi liczyć 40 minut i potem jeszcze następne 40 render). Szkoda że nie mogę pokazać o co chodzi bo projekt jest w "szufladzie u inwestora" i czeka na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzięki za front page i komentarze :)

 

skalpel3d Prezentowane rendery docelowo były liczone w rozdzielczości 3500px dłuższy bok. Zazwyczaj renderingi finalne puszczane są w 4000px i corona nie ma z tym najmniejszych problemów. Vray jest spoko, ale żeby otrzymać dobrą jakość tez czas renderingu jest dłuższy, wiec wychodzi prawie na to samo.

 

artzgodka Dzięki wielkie !

 

Hris Dzięki, zgadza się jeżeli chodzi o trawę, trochę za mocna saturacja. Co do roślin to mieszane, trochę z EV, kilka z icube`a i również kilka własnych.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności